reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

19kamila96

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Maj 2022
Postów
155
Cześć. Piszę bo zaczęło mnie niepokoić... Okres ostatni raz miałam 12.04. Z kolei 28 kwietnia byłam u ginekologa, robił mi USG i wyszło że jestem też przed owulacją. Był to 17 dzień cyklu. Od tamtej pory współzylam trzy dni z rzędu bo staram się o dziecko. Od wczoraj tzn. 03.05 - 22 dzień cyklu dostałam brązowe plamienia. Dziś miałam trochę brązowego, trochę krwi. Ale to zdecydowanie za wcześnie na miesiączkę. Czy to może być ciąża ?? Czy to jest plamienie implantacyjne? Zawsze miałam brązowe plamienia przed miesiączką, no ale to zdecydowanie za wcześnie skoro w 17 dc byłam przed owulacją ( test owulacyjny również to potwierdził) a dziś mam dopiero 23 DC.
 
reklama
reklama
Do góry