reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie implantacyjne ?

post pisze:
jeśli ma jakieś 7dni do okresu to wcale nie musi się nic złuszczać jeszcze i lekarz nie musi nic widzieć 🤷🏻‍♀️ plamienia mogą mieć wiele przyczyn i niekoniecznie związanych z ciąża.
Co do twojej sytuacji to prawdopodobnie wyłapałaś ciążę biochemiczną o ile miałaś ją potwierdzoną badaniem bhcg.
 
reklama
@Mama2601 coś nie mogę Cie zacytować,
Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałam i przeczytaj jeszcze raz swoją wiadomość. Napisałaś że "lekarza powie na 100% czy jest dzidzi czy nie" - nie, nie powie na 100proc na takim etapie i tak, uważam, że wiem lepiej niż Ty.
Co do plamienia to chyba jasno i wyraźnie napisałam że po 48h robi się test wiec coś się gubisz w swoich wersjach, bo napisałaś "test raczej nie wyjdzie pozytywny jeśli dziś był negatywny".... coś jeszcze jest niejasne ?

Nie ma to mieć wielkie ego a w głowie niekoniecznie tak dużo.
A odnośnie testu skoro napisała że jutro ma do ginekologa to chyba jasne że do jutra nie wyjdzie raczej pozytywny?! A skoro to nie jej pierwszy test w tym cyklu i każdy negatywny ja testuję tylko w dniu miesiączki i przynajmniej nie mam później w głowie może jest może nie ma.
 
Nie ma to mieć wielkie ego a w głowie niekoniecznie tak dużo.
A odnośnie testu skoro napisała że jutro ma do ginekologa to chyba jasne że do jutra nie wyjdzie raczej pozytywny?! A skoro to nie jej pierwszy test w tym cyklu i każdy negatywny ja testuję tylko w dniu miesiączki i przynajmniej nie mam później w głowie może jest może nie ma.
No właśnie czytam co piszesz i myślę o tym samym 😁😁😁 A dlaczego wg Ciebie nie może wyjść pozytywny jutro ?
 
Nie ma to mieć wielkie ego a w głowie niekoniecznie tak dużo.
A odnośnie testu skoro napisała że jutro ma do ginekologa to chyba jasne że do jutra nie wyjdzie raczej pozytywny?! A skoro to nie jej pierwszy test w tym cyklu i każdy negatywny ja testuję tylko w dniu miesiączki i przynajmniej nie mam później w głowie może jest może nie ma.

Ja bym umarła gdybym sugerowała się takimi radami jak Twoje.
Serio. Na szczęście miałam wokół siebie tu na forum takie dziewczyny jak @Bibi89
 
Nie ma to mieć wielkie ego a w głowie niekoniecznie tak dużo.
A odnośnie testu skoro napisała że jutro ma do ginekologa to chyba jasne że do jutra nie wyjdzie raczej pozytywny?! A skoro to nie jej pierwszy test w tym cyklu i każdy negatywny ja testuję tylko w dniu miesiączki i przynajmniej nie mam później w głowie może jest może nie ma.
Dzisiaj był to mój pierwszy test.
 
Nie ma to mieć wielkie ego a w głowie niekoniecznie tak dużo.
A odnośnie testu skoro napisała że jutro ma do ginekologa to chyba jasne że do jutra nie wyjdzie raczej pozytywny?! A skoro to nie jej pierwszy test w tym cyklu i każdy negatywny ja testuję tylko w dniu miesiączki i przynajmniej nie mam później w głowie może jest może nie ma.
nie wiem po co chcesz rozpętać gównoburzę ale akurat @Bibi89 ma rację.
Ginekolog nie zobaczy ciąży ani jej braku w połowie cyklu. Nie i już - takie są fakty medyczne.
Test ciążowy może wyjść negatywny a po kilkunastu godzinach pozytywny bo nie wiesz kiedy dochodzi do zagnieżdżenia i kiedy i w jakim tempie wzrasta hormon bhcg.
 
reklama
Do góry