reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne.

Niecałe dwa tygodnie temu miałam owulacje, od przedwczoraj mam skąpe uplawy brazowe a dwa dni są jasno czerwone. Z mężem sypialam regularnie, bez zabezpieczeń (nawet w śni polodne). Dodam jeszcze że to była moja pierwsza owulacje i plamienie po porodzie (9miesiecy). Nie wiem kiedy mogę zrobić test (czy on wogole jest potrzebny) a do ginekologa mam dopiero w poniedzialek. Co mogą oznaczać te uplawy?

Dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Cześć :)
Najlepiej za kilka dni zrób sobie test domowy ale bardziej polecam lekarza obecnie kończę 6 Tc.
Wydaje mi się że tak to może byćplamienie implantacyjne. Zazwyczaj mam bolesne @ a tym razem miałam dosyć obfite krwawienie ale bezbolesne myślałam że się nie udało bo krwawienie miałam 4 dni ale wszystko rozwija się prawidłowo :) powodzenia :) daj znać jak u Ciebie :)
A ile dni po ustaniu tego krwawienia robilas test ciazowy by wyszedl pozytywny bo ja wlasnie skonczylam te plamienia trwalo 3 dni dzis juz go nie widze ale zastanawiam sie ki3ry test robic
 
A ile dni po ustaniu tego krwawienia robilas test ciazowy by wyszedl pozytywny bo ja wlasnie skonczylam te plamienia trwalo 3 dni dzis juz go nie widze ale zastanawiam sie ki3ry test robic
W pierwszej ciąży miałam to plamienie jakoś przez 2 dni. Ale z tego, co pamiętam, to były takie różowe ślady widoczne tylko na papierze - jakby wczesny początek okresu, ale ostatecznie okres nie przyszedł :) Testowałam dzień po tych plamieniach, jak już widziałam, że z miesiączki nic nie będzie.
 
Ja miałam kilka kropelek na majtkach w kolorze kawy , owulacja 17-18 dc cykl 30-31 dni test wyszedł pozytywny w tym 30-31 dniu ale nie pamietam kiedy hylo to plamienie obecnie 39+0
 
Do góry