reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implatacyjne ??

reklama
Może się pojawić a nie musi ja życzę ci aby się nie pojawiła w pozytywnym znaczeniu :) jak byłam w ciąży(poroniłam ) też mi test nie wykazał w 4 tyg i bardzo bolały mnie piersi aż dotknąć się nie mogłam :)
Ja miałam objawy typowo ciążowe już przed terminem okresu, czułam się tak jak w pierwszej ciąży: zawroty głowy, ból piersi, ból brzucha podobny do okresu, i było mi nawet niedobrze, zaczęło mnie mdlić. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test( popołudniu)bardzo blada druga kreska, dlatego poleciałam po drugi inny test , pink wyszedł biały. Ale ja czułam że coś jest nie tak, więc rano kolejny, znowu blada kreska i beta. Wyszła 80. Za dwa dni kolejna beta. Spadła do 60 i niestety... Już wtedy się zorientowałam że nie czuje objawów które czułam na dwa, trzy dni przed okresem.

Plamienia nie miałam.

Życzę, żeby wyszła pozytywną duża beta i II kreski.🤗
 
Ja miałam objawy typowo ciążowe już przed terminem okresu, czułam się tak jak w pierwszej ciąży: zawroty głowy, ból piersi, ból brzucha podobny do okresu, i było mi nawet niedobrze, zaczęło mnie mdlić. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test( popołudniu)bardzo blada druga kreska, dlatego poleciałam po drugi inny test , pink wyszedł biały. Ale ja czułam że coś jest nie tak, więc rano kolejny, znowu blada kreska i beta. Wyszła 80. Za dwa dni kolejna beta. Spadła do 60 i niestety... Już wtedy się zorientowałam że nie czuje objawów które czułam na dwa, trzy dni przed okresem.

Plamienia nie miałam.

Życzę, żeby wyszła pozytywną duża beta i II kreski.🤗
U mnie całkiem inaczej spadkowy progresteon i stało się jak stało :) ale to potwierdza ,że każdy organizm jest inny :)
 
Hej jestem tu nowa.
Ostatnią miesiączkę miałam 18.05. trochę dziwną bo trwała tylko 2 dni i była bardzo skąpa a zawsze mam bardzo obfite i trwające 5/6 dni w dniu spodziewanej miesiączki beta <2.3 ale nic się nie wydarzyło. Dziś 26 dzień cyklu i wczoraj po sikaniu na papierze zaczerwieniony śluz 2 razy tak miałam wczoraj. Nigdy wcześniej mi się tak nie zdążyło omijacac raz jak się okazało że byłam w 1 ciąży. Cykle mam bardzo nie regularne bo 35-44 dni więc nawet nie wiem kiedy mi wypada owulacja. Staramy się z mężem o kolejne dziecko więc seks uprawiamy praktycznie codziennie bez zabezpieczenia. Stosunki 03.06, 04.06, 05.06, 07.06. Od 3.06. do 9.06 dni płodne, owulacja 8.06 to wszystko według kalendarza (nie wiem kiedy owulacja tak naprawde wystapila). Wiec tak jak pisze dzis 26 dzien cyklu wczoraj plamienie do okresu jeszcze 10 dni czy to mogło być krwawienie implatacyjne?
 
Hej jestem tu nowa.
Ostatnią miesiączkę miałam 18.05. trochę dziwną bo trwała tylko 2 dni i była bardzo skąpa a zawsze mam bardzo obfite i trwające 5/6 dni w dniu spodziewanej miesiączki beta <2.3 ale nic się nie wydarzyło. Dziś 26 dzień cyklu i wczoraj po sikaniu na papierze zaczerwieniony śluz 2 razy tak miałam wczoraj. Nigdy wcześniej mi się tak nie zdążyło omijacac raz jak się okazało że byłam w 1 ciąży. Cykle mam bardzo nie regularne bo 35-44 dni więc nawet nie wiem kiedy mi wypada owulacja. Staramy się z mężem o kolejne dziecko więc seks uprawiamy praktycznie codziennie bez zabezpieczenia. Stosunki 03.06, 04.06, 05.06, 07.06. Od 3.06. do 9.06 dni płodne, owulacja 8.06 to wszystko według kalendarza (nie wiem kiedy owulacja tak naprawde wystapila). Wiec tak jak pisze dzis 26 dzien cyklu wczoraj plamienie do okresu jeszcze 10 dni czy to mogło być krwawienie implatacyjne?
Jeśli sama nie wiesz kiedy masz owulację to mega ciężko nam tutaj powiedzieć, czy to mogło być plamienie implantacyjne.
 
Hej jestem tu nowa.
Ostatnią miesiączkę miałam 18.05. trochę dziwną bo trwała tylko 2 dni i była bardzo skąpa a zawsze mam bardzo obfite i trwające 5/6 dni w dniu spodziewanej miesiączki beta <2.3 ale nic się nie wydarzyło. Dziś 26 dzień cyklu i wczoraj po sikaniu na papierze zaczerwieniony śluz 2 razy tak miałam wczoraj. Nigdy wcześniej mi się tak nie zdążyło omijacac raz jak się okazało że byłam w 1 ciąży. Cykle mam bardzo nie regularne bo 35-44 dni więc nawet nie wiem kiedy mi wypada owulacja. Staramy się z mężem o kolejne dziecko więc seks uprawiamy praktycznie codziennie bez zabezpieczenia. Stosunki 03.06, 04.06, 05.06, 07.06. Od 3.06. do 9.06 dni płodne, owulacja 8.06 to wszystko według kalendarza (nie wiem kiedy owulacja tak naprawde wystapila). Wiec tak jak pisze dzis 26 dzien cyklu wczoraj plamienie do okresu jeszcze 10 dni czy to mogło być krwawienie implatacyjne?
Myślę,że na pewno nie było to plamienie implantacyjne. Zakładając nawet tą najkrótszą długość cyklu. Może raczej owulacja dopiero? Ale to można tylko gdybać.
 
reklama
Hej jestem tu nowa.
Ostatnią miesiączkę miałam 18.05. trochę dziwną bo trwała tylko 2 dni i była bardzo skąpa a zawsze mam bardzo obfite i trwające 5/6 dni w dniu spodziewanej miesiączki beta <2.3 ale nic się nie wydarzyło. Dziś 26 dzień cyklu i wczoraj po sikaniu na papierze zaczerwieniony śluz 2 razy tak miałam wczoraj. Nigdy wcześniej mi się tak nie zdążyło omijacac raz jak się okazało że byłam w 1 ciąży. Cykle mam bardzo nie regularne bo 35-44 dni więc nawet nie wiem kiedy mi wypada owulacja. Staramy się z mężem o kolejne dziecko więc seks uprawiamy praktycznie codziennie bez zabezpieczenia. Stosunki 03.06, 04.06, 05.06, 07.06. Od 3.06. do 9.06 dni płodne, owulacja 8.06 to wszystko według kalendarza (nie wiem kiedy owulacja tak naprawde wystapila). Wiec tak jak pisze dzis 26 dzien cyklu wczoraj plamienie do okresu jeszcze 10 dni czy to mogło być krwawienie implatacyjne?

Skoro nie wiesz kiedy była owulacja to nie wiesz ile dni do okresu.
Zrób test i wszystko będzie jasne
 
Do góry