reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie inplantacyjne ?

Dołączył(a)
2 Wrzesień 2023
Postów
2
Witam drogie panie mam do was pytanie czy może któraś tak miała 20 sierpnia dostałam okresu ale nie takiego jak zawsze nie był jakoś bardzo bolesny i nie było go bardzo dużo skończyła się 23 lub 24 i po tygodniu poleciało mi różowe plamienie zauważyłam je na papierze toaletowym jak robiłam siku później po paru minutach znowu poleciało mi różowe i na tym koniec a piersi bolą mnie od 20 sierpnia az do teraz ale nie jakoś mocno ale bolą czy to mogło być krwawienie inplantacyjne ? Jak wy się czułyście podczas plamienia inplantacyjnego ?
IMG_4395.jpeg
 
reklama
Witam drogie panie mam do was pytanie czy może któraś tak miała 20 sierpnia dostałam okresu ale nie takiego jak zawsze nie był jakoś bardzo bolesny i nie było go bardzo dużo skończyła się 23 lub 24 i po tygodniu poleciało mi różowe plamienie zauważyłam je na papierze toaletowym jak robiłam siku później po paru minutach znowu poleciało mi różowe i na tym koniec a piersi bolą mnie od 20 sierpnia az do teraz ale nie jakoś mocno ale bolą czy to mogło być krwawienie inplantacyjne ? Jak wy się czułyście podczas plamienia inplantacyjnego ?Zobacz załącznik 1563000
Czasami przy nadzerkach lubi się pokazać różowy śluz po seksie 🙂 ale jeśli są starania, to trzymam kciuki za implantację 😁
 
Witam drogie panie mam do was pytanie czy może któraś tak miała 20 sierpnia dostałam okresu ale nie takiego jak zawsze nie był jakoś bardzo bolesny i nie było go bardzo dużo skończyła się 23 lub 24 i po tygodniu poleciało mi różowe plamienie zauważyłam je na papierze toaletowym jak robiłam siku później po paru minutach znowu poleciało mi różowe i na tym koniec a piersi bolą mnie od 20 sierpnia az do teraz ale nie jakoś mocno ale bolą czy to mogło być krwawienie inplantacyjne ? Jak wy się czułyście podczas plamienia inplantacyjnego ?Zobacz załącznik 1563000
i okazalo sie to byc ciaza?
 
Witam drogie panie mam do was pytanie czy może któraś tak miała 20 sierpnia dostałam okresu ale nie takiego jak zawsze nie był jakoś bardzo bolesny i nie było go bardzo dużo skończyła się 23 lub 24 i po tygodniu poleciało mi różowe plamienie zauważyłam je na papierze toaletowym jak robiłam siku później po paru minutach znowu poleciało mi różowe i na tym koniec a piersi bolą mnie od 20 sierpnia az do teraz ale nie jakoś mocno ale bolą czy to mogło być krwawienie inplantacyjne ? Jak wy się czułyście podczas plamienia inplantacyjnego ?Zobacz załącznik 1563000
hej, skonczylo sie to ciaza?
 
Do góry