reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie / krwawienie a pozytywny test ???

Powiem Ci szczerze że nie za duża tą beta i progesteron mały, wygląda to na ciążę biochemiczną. Powtórz betę w poniedziałek, jak będzie rosła, umów szybko wizytę u lekarza. Co do brania progesteronu to już Twój wybór. Ja na Twoim miejscu pewnie wzięłabym luteinę, przynajmniej do poniedziałku do bety. Trzymam kciuki żeby było dobrze ✊✊
Dziękuję 😘
 
reklama
Branie progesteronu w takiej sytuacji jest skrajnie niebezpieczne. Jak można w ogóle komuś pisać że na jego miejscu by się wzięło. Wszystko wskazuje na w najlepszym wypadku ciążę biochemiczną, ale niestety i na ciążę pozamaciczną. Wzięcie progesteronu teraz to szafowanie własnym zdrowiem i życiem 🤦‍♀️
 
Dziewczyny wczoraj dostałam różowe plamienie zrobiłam test i wyszły 2 kreski dzisiaj plamienie / krwawienie się nasiliło i ból brzucha jak na okres krew trochę ciemniejsza. Beta zrobiona i progesteron a wyniki wieczorem. Czy mogę wziąść duphaston w razie ww albo luteine bo to i to mam w domu. Proszę pomóżcie 🙏🙏🙏 bardzo się

Beta 19 , progesteron 8.5 ale dalej mam plamienia
Nie lubię bety 19.. bo właśnie od niej zaczęłam ciążową przygodę, przy niej dostałam 5 dniowego krwawienia.. ona dalej rośnie ale nic dobrego z tego nie będzie.. Trzymam kciuki żeby w najgorszym wypadku był to tylko biochem
 
Powiem Ci szczerze że nie za duża tą beta i progesteron mały, wygląda to na ciążę biochemiczną. Powtórz betę w poniedziałek, jak będzie rosła, umów szybko wizytę u lekarza. Co do brania progesteronu to już Twój wybór. Ja na Twoim miejscu pewnie wzięłabym luteinę, przynajmniej do poniedziałku do bety. Trzymam kciuki żeby było dobrze ✊✊
Niekoniecznie biochem…moja beta w 27dc wynosiła 31, wiec w 26dc pewnie z jakies 15 albo i mniej. Mogla tez autorce sie przesunac o kilka dni 🙂 Mówię o tym, bo w internecie też naczytałam się głupot, że z tak niska beta powinnam poronić, że nic z tego. A obecnie 15 tydzień i wszystko ok. Zobaczymy, co autorka dzisiaj napisze…trzymam kciuki ✊
 
Tak beta 19.72 czy nie rośnie i nie spada. Ech 😞

Mam nadzieję, że nie wzięłaś tego progesteronu.
Prawdopodobnie jest już spadkowa. Pewnie przez weekend troszkę podrosła i już spada.
Bardzo mi przykro, że Cię to spotyka.
Teraz najważniejsze jest Twoje zdrowie, pamiętaj o regularnej kontroli bety i progesteronu, a gdyby nadal rosła to koniecznie do lekarza.
Jeśli oczyścisz się sama to po zakończeniu krwawienia powinnaś iść na kontrolę usg.
Gdybyś miała jakiekolwiek niepokojące objawy typu gorączka, sikne bóle czy bardzo intensywne krwawienie to koniecznie na IP.
Gdybyś miała jakiekolwiek pytania jestem tu dla Ciebie 🤍
 
Mam nadzieję, że nie wzięłaś tego progesteronu.
Prawdopodobnie jest już spadkowa. Pewnie przez weekend troszkę podrosła i już spada.
Bardzo mi przykro, że Cię to spotyka.
Teraz najważniejsze jest Twoje zdrowie, pamiętaj o regularnej kontroli bety i progesteronu, a gdyby nadal rosła to koniecznie do lekarza.
Jeśli oczyścisz się sama to po zakończeniu krwawienia powinnaś iść na kontrolę usg.
Gdybyś miała jakiekolwiek niepokojące objawy typu gorączka, sikne bóle czy bardzo intensywne krwawienie to koniecznie na IP.
Gdybyś miała jakiekolwiek pytania jestem tu dla Ciebie 🤍
Dziękuję. Progesteronu nie brałam bo krwawienie się rozkrecilo i tak wiedziałam, że nic z tego nie będzie. Jest to przykre tyle czasu starań... Ale co zrobić takie życie.
Trzeba być dobrej myśli. Dzięki wielkie dziewczyny! 😘
 
reklama
Dziękuję. Progesteronu nie brałam bo krwawienie się rozkrecilo i tak wiedziałam, że nic z tego nie będzie. Jest to przykre tyle czasu starań... Ale co zrobić takie życie.
Trzeba być dobrej myśli. Dzięki wielkie dziewczyny! 😘

Gdybyś miała ochotę to jest wątek dla staraczek i kreskowy gdzie wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Zapraszam 🤍
 
Do góry