reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie, krwawienie w 4 tygodniu ciąży.

Tego właśnie się najbardziej obawiam.
Gdzies wyczytałam opinie ginekologa, że to tylko hormon i nie da się tego wyliczyć, ważne jak rozwija się ciąża na USG.

Również znalazłam informację, że taka sytuacja może mieć miejsce gdy pojawiają się dwie komórki, a jedna obumiera. Wtedy też HCG hamuje, po czym później wzrasta.

Tysiąc myśli na minutę, pozostawiam to w rękach sił wyższych.. Cuda się zdarzają.

Czy orientujecie się czy z tym progesteronem to jest tak, że mógł hamować wzrost, bo był niski i teraz po suplementacji i jego wzrośnie wszystko może wrócić do normy?
I jak sytuacja? Badałaś ponownie betę? Umawiałaś się na usg?
 
reklama
Hej,

Dziś mam wyniki, z 900 wzrost na 916 więc niestety nic z tego pewnie nie będzie.
Oczywiście za dwa dni powtórzę jednak chyba cud musiałby się wydarzyć aby wyszedł z tego jaki kolwiek, już nie wspominając zdrowy dzieciaczek.
 
Hej,

Dziś mam wyniki, z 900 wzrost na 916 więc niestety nic z tego pewnie nie będzie.
Oczywiście za dwa dni powtórzę jednak chyba cud musiałby się wydarzyć aby wyszedł z tego jaki kolwiek, już nie wspominając zdrowy dzieciaczek.
Udaj się do lekarza bo to może być pozamaciczna, która jeśli jest w jajowodzie grozi jego pęknięciem i krwotokiem do otrzewnej. Moją dobrą znajomą ledwo odratowali.
 
Hej,

Dziś mam wyniki, z 900 wzrost na 916 więc niestety nic z tego pewnie nie będzie.
Oczywiście za dwa dni powtórzę jednak chyba cud musiałby się wydarzyć aby wyszedł z tego jaki kolwiek, już nie wspominając zdrowy dzieciaczek.
Przykro mi, niestety teraz takich sytuacji jest coraz wiecej... ale na spokojnie lec do lekarza, aby wspomogl.
 
Ja to bym chciała mieć podejście takie jak mój mąż.. "zbadaj się wzdłuż i wszerz, próbujemy jeszcze raz", podczas gdy u mnie załamka, że już nigdy się nie uda 😢
Niestety kobieta, ma takie chore często podejscie. Ale madrze mowi, moj tak samo... trzeba posłuchać, pobadac sie i dzialac
 
Niestety kobieta, ma takie chore często podejscie. Ale madrze mowi, moj tak samo... trzeba posłuchać, pobadac sie i dzialac
Dobrze, że mam cudownego faceta, w takich chwilach człowiek nabiera pewności co do swoich wyborów. Życzę Tobie jak i Wam wszystkim samych pomyślności, pamiętajmy, że wszystko się zaczyna w naszych głowach, jeszcze wszyscy będziemy szczęśliwi ❤️💙💚
 
Jakie bedziesz robic badania ?
TSH, tarczycowe. Moja Mama ma Hashimoto i niedoczynność. Będę musiała się sprawdzić pod tym kątem. Ginekologiczne również, ponieważ chcę być pewna, że następna ciąża się utrzyma, przede wszystkim chciałabym się sprawdzić pod kątem endometriozy, która u mnie stwierdzono ale nigdy laparoskopia u mnie nie była robiona, więc może endometriozy nie ma, a mnie od lat faszerują hormonami 👎
Jeżeli masz jakąś sugestie pod jakim kątem powinnam się jeszcze zbadać, to chętnie skorzystam z rady 💚
 
reklama
TSH, tarczycowe. Moja Mama ma Hashimoto i niedoczynność. Będę musiała się sprawdzić pod tym kątem. Ginekologiczne również, ponieważ chcę być pewna, że następna ciąża się utrzyma, przede wszystkim chciałabym się sprawdzić pod kątem endometriozy, która u mnie stwierdzono ale nigdy laparoskopia u mnie nie była robiona, więc może endometriozy nie ma, a mnie od lat faszerują hormonami 👎
Jeżeli masz jakąś sugestie pod jakim kątem powinnam się jeszcze zbadać, to chętnie skorzystam z rady 💚
Sama teraz bede miala skierowanie od swojej gine, dlatego podpytuje. Dziewczyny na innym watku polecały mi zrobix krzywa cukrowa, insulinowa, zakrzepice etc.
 
Do góry