reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Plamienie, krwawienie w ciąży

Klara125

Początkująca w BB
Miasto
Biłgoraj
Rozwiązania
0
Hej. Dzisiaj w 12 tygodniu krwawilam/plamiłam już drugi raz. Pani ginekolog strasznie na mnie naskoczyła, że po co przyjechałam. Wy też tak miałyście czy to normalne? Ja nie mam doświadczenia, panikuje. A w dodatku mam jak by drugi pusty worek plodowy.

reklama

marta021993

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja krwawiłam i potem plamiłam praktycznie cały pierwszy trymestr. U mnie był to krwiak. Brałam luteinę duphaston. Może lepiej pojechać na ip jakby się to powtórzyło skoro pani doktor ma z tym problem.

mouna87

Moderator
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja plamiłam najpierw w 11tc, wizyta na IP, diagnoza, że popękały mi naczynia krwionośne przy szyjce macicy, w miejscu gdzie była kosmowka. progesteron i do domu.
W 12tc krwawienie, 2 doby w szpitalu, diagnoza krwiak. Robił mi się w miejscu, gdzie tworzyło się łożysko, a że było bardzo blisko szyjki, to ocierało i stąd u mnie krwawienia.
Potem jeszcze dwa razy byłam na IP z plamieniami.

Mój ginekolog powiedział, że uspokoi się po 16tc,kiedy przestanie tworzyć się łożysko. Miał rację.

Kasiula1431

Rozwiązania
0
A ja plamiłas od 15 do 26 tc masakra leżałem plackiem i modliłam się bym dała radę. U mnie łożysko zachodziło na szyjke bo było nisko. Udało mi się mam śliczna córcia 8tygodniową chodź nie raz wątpiłam i byłam przerażona. W pierwszym trymestrze się często zdarza

nina_00

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Mi lekarz kazał konsultować każde plamienia, chyba że uprzedził, ze mogą występować, np. po pobraniu cytologii.
Nieładne zachowanie Twojej lekarki, tez bym chyba zmieniła, bo jakby coś się działo to pewnie bałabym się do niej zadzwonić czy co, bo może „znowu” bym przesadzała. Poczucie bezpieczeństwa jest w ciąży bardzo ważne, więc warto być dobrze zaopiekowanym.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Mogła być to ciąża bliźniacza gdzie jedno z dzieci przestało się rozwijać i organizm próbuje się jej pozbyć. Stąd krwawienia. Nie bagatelizowałabym tego i pojechała do szpitala.

reklama

Natalia198777

Rozwiązania
0
Hej. Dzisiaj w 12 tygodniu krwawilam/plamiłam już drugi raz. Pani ginekolog strasznie na mnie naskoczyła, że po co przyjechałam. Wy też tak miałyście czy to normalne? Ja nie mam doświadczenia, panikuje. A w dodatku mam jak by drugi pusty worek plodowy.
Też miałam krwawienia w 12 tc i 17 tc u mnie to były krwiaki. Byłam na lekach i czekalam..... teraz 33tc i wszystko ok . Za drugim razem tez mnie w szpitalu olali.... chamskie teksty po co na co itp

Klara125

Początkująca w BB
Miasto
Biłgoraj
Rozwiązania
0
Właśnie w spzitalu pani doktor tak na mnir nakrzyczała. Jestem we Włoszech tu nie ma się lekarza prowadzacego ciążę. Jest kilku lekarzy w takiej jak by przychodni spzitalnej i ten który jest ten bada. Krwawienie było jak tak przychodnia była zamknięta więc poszlam porosto na izbę przyjęć skąd skierowano mnie do ginekologa.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S plamienia i krwawienia w wczesnej ciąży Potrzebuję porady 3
C Krwawienie implantacyjne czy miesiączka? Ciąża, poród, połóg 4
M Plamienie po połogu Ciąża, poród, połóg 3
C Bardzo skąpy okres czy plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 3
A Plamienie, ból brzucha w 2. trymestrze Ciąża, poród, połóg 23
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 15
F Plamienie implantacyjne czy choroba? Potrzebuję porady 19
A Delikatne plamienie 5 tydzień Ciąża, poród, połóg 14
M 33 tc różowe plamienie (założony pessar) Potrzebuję porady 7
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
dzuliana95 21 tyg ciąży plamienie Potrzebuję porady 10
A ( Poronienie w styczniu) Negatywny test, @ brak + dziwne bardzo skape plamienie Potrzebuję porady 8
T plamienie w 21tyg ciąży Ciąża, poród, połóg 11
monika1990000 Plamienie Potrzebuję porady 39
Pat00k Plamienie Ciąża, poród, połóg 9
A jasno brązowe plamienie Potrzebuję porady 10
S Plamienie a następnie upławy kawa z mlekiem na początku ciazy Potrzebuję porady 9
I Plamienie 7tydzien Potrzebuję porady 15
PaulinaRP Plamienie przy pozytywnym teście. Potrzebuję porady 12
Lusia1234567890 Plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 2
Lusia1234567890 Plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 2
nowamloda12 Plamienie, zapach 8tyg po CC Potrzebuję porady 3
I Plamienie po owulacji Potrzebuję porady 2
J Czy to plamienie implantacyjne??? Potrzebuję porady 9
Angelika Prus Plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 3
A Plamienie Potrzebuję porady 2
M Plamienie implatacyjne Potrzebuję porady 4
Mała.czarna Plamienie po okresie Potrzebuję porady 3
Cafecafe Plamienie implantacyjne czy okres? Potrzebuję porady 4
Ladym00n Plamienie Potrzebuję porady 1
Karola1310 Brązowe plamienie a brak okresu Potrzebuję porady 17
P Dziwne plamienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Potrzebuję porady 8
anilorak333 Plamienie Ciąża, poród, połóg 4
L Plamienie Potrzebuję porady 5
madziam86 Plamienie w 15 tc Potrzebuję porady 34
K Dziwne plamienie 5tc Potrzebuję porady 1
C Plamienie Potrzebuję porady 6
B Plamienie 12tc Potrzebuję porady 4
PaulinaRP Brązowe plamienie po łyżeczkowaniu Potrzebuję porady 4
Aniaanka Brazowe plamienie pod koniec ciazy, prosze o porade Potrzebuję porady 12
W Spóźnione plamienie zamiast miesiączki? Potrzebuję porady 4
I Plamienie ....złe rokowania Potrzebuję porady 43
Patrycja35 9tydz.ciazy plamienie w terminie wczesniejszych miesiaczek Potrzebuję porady 12
Suzie_suzanna Plamienie owulacyjne ? Potrzebuję porady 1
Natalka92 Plamienie w pologu po cc Potrzebuję porady 3
Sarafina Plamienie Potrzebuję porady 12
Magdalini Lekkie plamienie w kolorze Potrzebuję porady 10
B Czy to ciąża? Plamienie i bolesny brzuch w owulacje lub przed nią Potrzebuję porady 36
M Plamienie? Potrzebuję porady 2
barbaara Ciaza przeziębienie plamienie Potrzebuję porady 11