reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie na początku ciąży. 3 lata starań.

Klamka82

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2018
Postów
122
Cześć, od 3 lat staram się o dziecko, od kilku miesięcy po owulacji przez 10 dni luteina podjęzykowo. W poniedziałek w 25dc zaczęłam plamić na brązowo, to był dzień spodziewanej miesiączki. Do dzisiaj raz dziennie na wkładce mam brązową plamę. Wczoraj lekarka dała mi skierowanie na betę i dzisiejszy wynik 137mlU/ml.... Od razu wzięłam luteinę ale boje się że może się nie utrzymać... Strasznie się boje. Miała któraś z was podobne doświadczenia?
P.s. 9dpo proga miałam 6,6ng/ml ale wiem że lubi skakać.
 
reklama
Powtorz bete po 48h. Jesli bierzesz progeteron to nic innego nie możesz zrobic tylko czekac, az wszystko bedzie dobrze. Plamienia sie zdarzaja.
 
Cześć, od 3 lat staram się o dziecko, od kilku miesięcy po owulacji przez 10 dni luteina podjęzykowo. W poniedziałek w 25dc zaczęłam plamić na brązowo, to był dzień spodziewanej miesiączki. Do dzisiaj raz dziennie na wkładce mam brązową plamę. Wczoraj lekarka dała mi skierowanie na betę i dzisiejszy wynik 137mlU/ml.... Od razu wzięłam luteinę ale boje się że może się nie utrzymać... Strasznie się boje. Miała któraś z was podobne doświadczenia?
P.s. 9dpo proga miałam 6,6ng/ml ale wiem że lubi skakać.
Jeśli bierzesz progesteron, to musisz czekać. Brązowe plamienie zwykle nie oznacza nic złego. Też plamiłam kilka razy na początku. Tak jak wyżej powtórz ta betę po 48h jeśli przyrasta to musisz się obserwować i koniecznie brać ta luteine. Trzymam kciuki
 
Plamienie na początku ciąży jest całkowicie normalnym zjawiskiem. Wiąże się z zagnieżdżaniem zarodka w ściany macicy. Nie panikuj bez powodu, nie stresuj się. Tak jak dziewczyny piszą- obserwuj przyrosty beta hcg i badź dobrej myśli
 
Dziewczyny ja też mam pytanie o plamienie.
10 kwietnia miałam inseminacje, pierwszy test po 15 dniach i wyszła cienka druga kreska a właściwie jej cień, więc zrobiłam bete: 24.04. 38, 26.04. 75. Brałam codziennie jedna luteine 100mg.
Wczoraj dostałam plamienie brunatne, lakarz napisał że mam zwiększyć luteine do 2 tabletek co 8 godzin. Badalam dziś betę wyszła 322. Plamienie ciągle jest. Ile może potrwać?
 
Do góry