reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie na początku ciąży

reklama
Nie nie wiem ale za wizytę to ładnie zapłaciłam jak na tak miało informacji

Izba przyjęć jest darmowa. Owszem, trochę czasu można stracić, ale tam by Ci zrobili betę i USG i w razie czego Cię przyjęli. Każde plamienie w ciąży powinno się skontrolować bo potencjalnie zagraża Twojemu życiu
 
Jestem skołowana .. wizyta dopiero za tydzień może ktoś mnie uspokoi albo potwierdzi najgorszy scenariusz ...
jestem w ciąży. Wg @ 7t6dz a wg USG 6t2dz . Pęcherzyk ciążowy 15 września miał 7mm jak narazie zarodka nie było ... dostałam progesteron besins 3x1 i luteinę 2x1 dowcipnie. Na chwilę obecną brudze/plamie nie wiem jak to określić .. trochę Brzozowo trochę rozowoo nie jest to cały dzień ale tak sporadycznie przy wizycie w wc .. czy to tak robi po luteinie i tym progesteronie czy poprostu dzieje się coś złego ?
Nie wiem co mam robic jakby doszło do poronienia to krew by poprostu była cały czas a tu jest tego niewiele ...
Dodam że poroniłam w zeszłym roku w 9 tyg serduszko przestalo bić. Jestem przerażona bo zbliża się ten czas...
 
Jestem skołowana .. wizyta dopiero za tydzień może ktoś mnie uspokoi albo potwierdzi najgorszy scenariusz ...
jestem w ciąży. Wg @ 7t6dz a wg USG 6t2dz . Pęcherzyk ciążowy 15 września miał 7mm jak narazie zarodka nie było ... dostałam progesteron besins 3x1 i luteinę 2x1 dowcipnie. Na chwilę obecną brudze/plamie nie wiem jak to określić .. trochę Brzozowo trochę rozowoo nie jest to cały dzień ale tak sporadycznie przy wizycie w wc .. czy to tak robi po luteinie i tym progesteronie czy poprostu dzieje się coś złego ?
Nie wiem co mam robic jakby doszło do poronienia to krew by poprostu była cały czas a tu jest tego niewiele ...
Dodam że poroniłam w zeszłym roku w 9 tyg serduszko przestalo bić. Jestem przerażona bo zbliża się ten czas...
w szczęśliwie donoszonej ciąży plamilam do 10 tygodnia, raz mniej raz więcej. Zdarzyło się nawet krwawienie. Początki są strasznie ciężkie, żyje się od wizyty do wizyty. Czy na ostatniej wizycie lekarz widział już serduszko?
 
reklama
Do góry