reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie niewielkie brazowe

Aaa_95

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2019
Postów
111
Witam dziewczyny,
Dodaje post ponieważ nie widzę nigdzie aktualnie podobnego tematu. Otóż w 6tyg. Miałam krwiaka,niewielkiego ,szybko się wchłonął ok.tygodnia później się wchłonął.bralam duphaston. Dziś 15tydzien i od dwóch dni pojawiło się brązowe niewielkie plamienie,głównie przy oddawaniu moczu, wystraszona pojechałam na sor, zbadali mnie ale z dzidzia wporzadku i nie wiedzą skąd ta wydzielina. Był też u ginekologa,potwierdził że widzi niewielka ilość brazowawej wydzieliny i kazał wrócić do zażywania duphastonu . Strasznie się boje o myślę o najgorszym.to moja druga ciąża,pierwsza bez problemowa. Nie boliniw brzuch,żadne skurcze. Czy ktoś tak miał?co może być przyczyną za jaki czas moga upławy minąć?
 
reklama
Witam dziewczyny,
Dodaje post ponieważ nie widzę nigdzie aktualnie podobnego tematu. Otóż w 6tyg. Miałam krwiaka,niewielkiego ,szybko się wchłonął ok.tygodnia później się wchłonął.bralam duphaston. Dziś 15tydzien i od dwóch dni pojawiło się brązowe niewielkie plamienie,głównie przy oddawaniu moczu, wystraszona pojechałam na sor, zbadali mnie ale z dzidzia wporzadku i nie wiedzą skąd ta wydzielina. Był też u ginekologa,potwierdził że widzi niewielka ilość brazowawej wydzieliny i kazał wrócić do zażywania duphastonu . Strasznie się boje o myślę o najgorszym.to moja druga ciąża,pierwsza bez problemowa. Nie boliniw brzuch,żadne skurcze. Czy ktoś tak miał?co może być przyczyną za jaki czas moga upławy minąć?
Nie wiem jak edytować post ale ogólnie plamienie pojawiło się po moich tańcach na weselu znajomych.chyba za bardzo zaszalalam i moze to stąd?
 
Nie wiem jak edytować post ale ogólnie plamienie pojawiło się po moich tańcach na weselu znajomych.chyba za bardzo zaszalalam i moze to stąd?
Możliwe że to stąd. Ja bym na siebie bardzo uważała oszczędzała brała duphaston;) Może być i tak i tak tego na 100% nigdy nie wiadomo,ale jak się nie rozkręca nie ma krwawień bóli to ja bym była dobrej myśli 🙂
 
Możliwe że to stąd. Ja bym na siebie bardzo uważała oszczędzała brała duphaston;) Może być i tak i tak tego na 100% nigdy nie wiadomo,ale jak się nie rozkręca nie ma krwawień bóli to ja bym była dobrej myśli 🙂
Dziękuję za wsparcie. Też sobie mówię że dopóki nie ma boli i żywej krwi będzie dobrze ale porostu z każdą wizyta w łazience jestem przerażona i się obserwuje.

Fakt zdałam sobie sprawę że jestem nieodpowiedzialna bawiąc się na weselu, kręcić ,skacząc ale miałam pierwszy raz od ponad roku taką okazję gdyż syn został z babcia na noc. Nie usprawiedliwia mnie to będę sobie to wypominać ale akurat w tym tygodniu mam pomoc więc dużo odpocznę i mam nadzieję że minie
 
Może to krew z tego krwiaka🤔 mi lekarze mówili, że jesli brazowawe to spoko bo to stara krew, gorzej gdyby była to świeża, żywo czerwona. Jesli sprawdzone i wszystko ok to nie miej wyrzutów sumienia :) jedynie teraz więcej leżakuj :)
 
Dziękuję za wsparcie. Też sobie mówię że dopóki nie ma boli i żywej krwi będzie dobrze ale porostu z każdą wizyta w łazience jestem przerażona i się obserwuje.

Fakt zdałam sobie sprawę że jestem nieodpowiedzialna bawiąc się na weselu, kręcić ,skacząc ale miałam pierwszy raz od ponad roku taką okazję gdyż syn został z babcia na noc. Nie usprawiedliwia mnie to będę sobie to wypominać ale akurat w tym tygodniu mam pomoc więc dużo odpocznę i mam nadzieję że minie
Kochana jeśli wcześniej wszystko było w porządku i krwiak się wchłonął, to możesz prowadzić normalne życie i z niego korzystać. Nikt nie każe Ci zamknąć się w czterech ścianach i wychodzić tylko do toalety. Postaraj się w najbliższych dniach trochę odpocząć ale jeśli krwawienie ustąpiło, to nie wydaje mi się żebyś miała podstawy do obaw :)
 
Już dwa dni prawie upławów nie było.jednak wczoraj i dziś po dluzsz czasie który spędziłam z synem na placu nie byłam mega aktywna, trochę ruchu,czasem go podniosłam na zjeżdżalnie zauważyłam ten śluz/wydzielinę lekko brązowa, potem już sporadyczne kropki. Dodam że zaczął rosnąć mi brzuch może to spowodowane powiększająca się macica?
 
Tez u mnie pojawilo sie takie brazowe plamienie i rownie szybko zniklo. Zbadana ze szyjka zamknięta. Ja w sumie nic nie brałam tzn progesteronu. Starałam sie oszczędzać ale Wciąż troche pracowałam.


Badz dobrej mysli bo cóż więcej można zrobić.
 
Tez u mnie pojawilo sie takie brazowe plamienie i rownie szybko zniklo. Zbadana ze szyjka zamknięta. Ja w sumie nic nie brałam tzn progesteronu. Starałam sie oszczędzać ale Wciąż troche pracowałam.


Badz dobrej mysli bo cóż więcej można zrobić.
Szybko znikło czyli ile trwało?w niedzielę minie tydzień, wizytę mam w czwartek. Tak jak mówię codziennie się cieszę że jest lepiej a tu nagle znowu się pojawia.
 
reklama
Może jeszcze jakieś pozostałości po krwiaku? Ja mam krwiaka i tez raz na tydzień brudzilam na brązowo, półtora tyg temu byłam u lekarza i powiedział ze krwiak będzie się pomału oczyszczał i że nie kiedy trwa to dość długo zanim wszystko się oczyści. Jeśli nie leci świeża krew, znaczy ze coś starego wydała się z organizmu
 
Do góry