reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie objaw zapłodnienia? Nie mylić z plamieniem/krwawieniem implantacyjnyn

Havana1995

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
84
Były dwa stosunki zakończone w środku
Dobe po stosunku podczas wizyty w toalecie na papierze było sporo sluzu i w dwóch miejscach był on zabarwiony na różowy kolor..
Czy jest możliwe że to zapłodnienie plemnik wgryza się w jajeczko i stąd te zabarwienie? Kiedyś czytałam że to możliwe a teraz nic nie mogę znaleźć w internecie..
Dodam że od kiedy to zobaczyłam po godzinie zaczął boleć mnie prawy jajnik i tak przez całą noc..
 
reklama
Doba po stosunku to za wcześnie na objawy ciąży. Zapłodnienie nie daje żadnych objawów. Krwawienie może pojawić się w czasie zagnieżdżania, a wszelkie objawy ciążowe pojawiają się po implantacji kiedy w organizmie pojawiają się hormony ciążowe. Jeżeli był seks bez zabezpieczenia możesz być w ciąży, ale poczekaj do terminu miesiączki i zrób test jeżeli się ona nie pojawi.
 
Doba po stosunku to za wcześnie na objawy ciąży. Zapłodnienie nie daje żadnych objawów. Krwawienie może pojawić się w czasie zagnieżdżania, a wszelkie objawy ciążowe pojawiają się po implantacji kiedy w organizmie pojawiają się hormony ciążowe. Jeżeli był seks bez zabezpieczenia możesz być w ciąży, ale poczekaj do terminu miesiączki i zrób test jeżeli się ona nie pojawi.
Czyli nie ma opcji że podczas zapłodnienia pojawi się zabarwiony śluz krwia? 🙈 Byłam pewna że kiedyś coś czytałam na ten temat..
 
Czyli nie ma opcji że podczas zapłodnienia pojawi się zabarwiony śluz krwia? 🙈 Byłam pewna że kiedyś coś czytałam na ten temat..
Nie. Być może dobę po stosunku wystąpiła owulacja. Wtedy też u niektórych kobiet może wystąpić odrobina krwi, w skutek pęknięcia pęcherzyka. Jest to dosyć prawdopodobne, bo boli cię też jajnik. Jednak na 100% nikt nie jest w stanie tego stwierdzić, tylko ginekolog, który zrobi USG. Najlepiej poczekać do terminu miesiączki i wtedy zrobić test 🙂 powodzenia 🙂
 
Nie. Być może dobę po stosunku wystąpiła owulacja. Wtedy też u niektórych kobiet może wystąpić odrobina krwi, w skutek pęknięcia pęcherzyka. Jest to dosyć prawdopodobne, bo boli cię też jajnik. Jednak na 100% nikt nie jest w stanie tego stwierdzić, tylko ginekolog, który zrobi USG. Najlepiej poczekać do terminu miesiączki i wtedy zrobić test 🙂 powodzenia 🙂
Dziękuję ❤️
 
Do góry