reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie po cytologi

mnie też bardzo dziewczyny ulżyło ale teraz martwie się cytomegalią dobrze że choc toxo czyste
 
reklama
Mam nadzieję że będzie dobrze. Ja niestety nie mam jeszcze wyniku chlamydii a cytomegalli jeszcze nie zrobiłam. Mam nadzieję, że dobry wynik będzie w poniedziałek.
 
A czy chlamydia i cytomegalia są obowiązkowe?
W poprzedniej ciąży ich nie robiłam i teraz sama nie wiem....
 
Edi to nie są obowiązkowe badania, ja nigdy ich nie miałam, to pierwsza lakarka która mi je zleciła ale wiem ze w tej klinice zawsze się je zleca. U mnie jak widać przydały się do czegos choć chlamydii nie robiłam
 
Ja mam mieć robioną cytologię 9 lutego , na następnej wizycie. Mam nadzieję, że wynik będzie dobry.
 
Ja cytologie robiłam w grudniu przed samym zajściem :laugh:
Ale do dziś nie zapytałam czy dobra,we wtorek się wyjaśni.Chyba jest ok,bo lekarz mowil,że jak jest zła to sam dzwoni.A poza tym był ostatnio zachwycony czystością pochwy :laugh:
 
Wcześniej o tym nie pisałam ale miałam robioną cytologię na ostatniej wizycie - jeszcze przed niespodzianką - i od razu zapytałam o plamienia czy mogą być i w ogóle. Lekarz powiedział, że nie mają prawa wystąpić żadne plamienia bo cytologię w ciąży robi się trochę inaczej innym "narzędziem" delikatniejszym i nic nie ma prawa się wydarzyć. :)
 
Ja też miałam na ostatniej wizycie cytologię i wszystko jest ok do tej pory tzn do tej pory nie maiałam żadnego plamienia. :)
 
to dobrze Mycha ze nic sie nie dzieje, pewnie po prostu mialam pecha. Jak na razie jest ok, zobaczymy co powie 2 marca
 
reklama
Do góry