reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie po cytologii

paulagd

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Marzec 2013
Postów
49
Hej dziewczyny, jestem w 12tc, w poniedziałek miałam pobrana cytologię i lekarz mówił że moge trochę krwawić ale jest juz 3 dzień od badania a ja ciągle mam plamienia (nie czerwone, ale lekko zabarwione). Czy któraś z was też tak miała? i jak długo utrzymywały się plamienia?
 
reklama
Ja plamiłam tylko w dzień cytologii, na drugi już nic nie było. Ale bez tego dzwoniłam do gina czy wszystko w porządku. Zadzwoń i upewnij się, po co się stresować nie potrzebnie.
 
Plamienie zawsze trzeba zgłosić lekarzowi. Czasami jest to zwykłe obtarcie albo wydostawanie się "starych" płynów (tak miałam przy pierwszym dziecku) albo niegroźny polip (tak przy drugiej ciąży), ale skonsultuj sie koniecznie z gin.
 
chodze do gin na nfz wiec niestety nie mam mozliwosci kontaktu...ale wybralam sie na izbe przyjec. zrobili usg i jest ok,dzidzia rosnie, ale mimo wszystko mam brac nadal duphaston, nospe i sie oszczedzac, lekarka mowila ze nie wie skad takie plamienia...ale dosyc mloda byla i asystentka... w przyslzym tygodniu pojde gdzie sprywatnie pewnie:)
 
Do góry