reklama

Plamienie po cytologii

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez paulagd, 18 Kwiecień 2013.

1. paulagd

paulagd Zaciekawiona BB

Hej dziewczyny, jestem w 12tc, w poniedziałek miałam pobrana cytologię i lekarz mówił że moge trochę krwawić ale jest juz 3 dzień od badania a ja ciągle mam plamienia (nie czerwone, ale lekko zabarwione). Czy któraś z was też tak miała? i jak długo utrzymywały się plamienia?

2. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Ja plamiłam tylko w dzień cytologii, na drugi już nic nie było. Ale bez tego dzwoniłam do gina czy wszystko w porządku. Zadzwoń i upewnij się, po co się stresować nie potrzebnie.

3. reklama
  4. monia_26

monia_26 Mama Kingusi :*

Ja też plamiłam tylko jeden dzień na brązowo. Lepiej zadzwoń do gina się upewnić, czy tak może być, albo na IP.

5. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Plamienie zawsze trzeba zgłosić lekarzowi. Czasami jest to zwykłe obtarcie albo wydostawanie się "starych" płynów (tak miałam przy pierwszym dziecku) albo niegroźny polip (tak przy drugiej ciąży), ale skonsultuj sie koniecznie z gin.

6. paulagd

paulagd Zaciekawiona BB

chodze do gin na nfz wiec niestety nie mam mozliwosci kontaktu...ale wybralam sie na izbe przyjec. zrobili usg i jest ok,dzidzia rosnie, ale mimo wszystko mam brac nadal duphaston, nospe i sie oszczedzac, lekarka mowila ze nie wie skad takie plamienia...ale dosyc mloda byla i asystentka... w przyslzym tygodniu pojde gdzie sprywatnie pewnie:)

Poleć forum