reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie po poronieniu.

Dołączył(a)
1 Sierpień 2022
Postów
5
Cześć,

Mam problem otóż byłam w ciąży (początki) i nastąpiło samoistne poronienie dostałam normalnie okresu. Od momentu okresu cały czas występuje u mnie brązowe plamienie / tak jakby brązowy, brunatny śluz. Na dniach powinnam dostać drugiego okresu po poronieniu. Wizytę mam umówiona na październik, ale zastanawia mnie to czy możliwe jest tyle plamić po poronieniu (ponad miesiąc?) nie są to skrzepy ani krew tylko brązowo-brunatny śluz..
 
reklama
Cześć,

Mam problem otóż byłam w ciąży (początki) i nastąpiło samoistne poronienie dostałam normalnie okresu. Od momentu okresu cały czas występuje u mnie brązowe plamienie / tak jakby brązowy, brunatny śluz. Na dniach powinnam dostać drugiego okresu po poronieniu. Wizytę mam umówiona na październik, ale zastanawia mnie to czy możliwe jest tyle plamić po poronieniu (ponad miesiąc?) nie są to skrzepy ani krew tylko brązowo-brunatny śluz..
A jaka była beta? Sprawdzałaś czy spadła całkiem.po krwaieniu?
Wiesz jednak ciąża była i organizm trochę dzień się zeswirowany. Hormony itd i wydaje mi się że może tak być, czas.oczyszczanie trwa długo. Ja jestem po 3 poronieniach, pierwsze było 7 tyg i łyżeczkowanie i potem krwaiwlam tydzień po zabiegu i potem zdarzało mi się że czasem jeszcze poleciała krew albo plamienie. Po prostu macica się oczyszczała. I miałam takie brudy właśnie, także myślę że nie masz się co przejmować jeśli nie masz jakichś innych objawów doelglowisci i jeśli zbadalas czy beta już spadła.
Jednak koniecznie idź na wizytę niech sprawdzi to ginekolog bo bez USG to takie zgadywanie.
 
Cześć,

Mam problem otóż byłam w ciąży (początki) i nastąpiło samoistne poronienie dostałam normalnie okresu. Od momentu okresu cały czas występuje u mnie brązowe plamienie / tak jakby brązowy, brunatny śluz. Na dniach powinnam dostać drugiego okresu po poronieniu. Wizytę mam umówiona na październik, ale zastanawia mnie to czy możliwe jest tyle plamić po poronieniu (ponad miesiąc?) nie są to skrzepy ani krew tylko brązowo-brunatny śluz..
Ja tak plamilam prawie dwa miesiące. Organizm nie oczyścił się do końca, potrzebne było lyzeczkowanie. Tyle że u mnie był to 7 tydzień. Lekarz na USG może sprawdzić czy macica się oczyściła i dlaczego plamisz. Spróbuj gdzieś podejść do lekarza szybciej, ponieważ to nie oczyszczenie się może być grozne dla zdrowia.
 
Hej, ja plamiłam przed miesiączką jeszcze jakoś pół roku :/ potrafiłam kilka dni przed i kilka po.
Poszlam z tym do lekarza, i dostalam duphaston na plamienia, zawsze go brałam od 16 dnia cyklu ( 10 dni ) z racji tego że ja starałam się o kolejna ciążę to nawet było mi na rękę ze go przyjmuje.
Pomogło, ale nie wiem jak by było gdybym go odstawiła, czy problem by nie wrocil, bo w tym czasie zaszłam w kolejna ciaże.
Przed poronieniem nigdy nie mialam problemów z plamieniami....
 
Aaa i ja nie miałam zabiegu łyżeczkowania, ale z podejrzeniem poronienia trafiłam do szpitala, według USG wszystko samo się oczyściło.
 
Do góry