reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie po stosunku we wcześniej ciąży.

Dołączył(a)
13 Listopad 2022
Postów
2
Jestem w 5-6 tygodniu jeszcze niepotwierdzonej u ginekologa ciąży. Wczoraj podczas stosunku pojawiła się krew - świeża i czerwona. Plamiłam może z godzinę. Internetowe artykuły mnie trochę uspokoiły że to się zdarza.
Wizytę u ginekologa będę mieć dopiero w czwartek.
Co robić dziewczyny? Czekać spokojnie? Czy lecieć prędko do lekarza?
 
reklama
Jestem w 5-6 tygodniu jeszcze niepotwierdzonej u ginekologa ciąży. Wczoraj podczas stosunku pojawiła się krew - świeża i czerwona. Plamiłam może z godzinę. Internetowe artykuły mnie trochę uspokoiły że to się zdarza.
Wizytę u ginekologa będę mieć dopiero w czwartek.
Co robić dziewczyny? Czekać spokojnie? Czy lecieć prędko do lekarza?
Jeśli dalej nie plamisz to ja bym czekała na wizytę. Badałaś betę i Progesteron?
 
Już nie plamię. Badałam betę w piątek wyszła 1983, progesteronu nie.
Przy takiej becie już na USG powinien być widoczny pęcherzyk. Na Twoim miejscu jednak pojechałabym na IP albo jutro do jakiegoś ginekologa. Owszem po stosunku jakieś plamienia mogą się pojawić, ale każde plamienie tym bardziej żywa krwią należy skonsultować z lekarzem bo może mieć różne podłoże.
 
Do góry