reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie przed okresem

Malinka30

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2021
Postów
27
Cześć dziewczyny :) czy któraś z Was miała taka sytuacje, ze na 3-4 dni przed okresem pojawiło się u Was plamienie, widoczne tylko na papierze po korzystaniu z toalety a byłyście w ciąży? Progesteron miałam badany w lipcu i wszystkie wyniki były Ok.
 
reklama
Ja tak miałam. Plamienie świeżą krwią, tylko na papierze przez 3 dni, myślałam że rozkręca się okres a nagle plamienie się skończyło i na następny dzień wyszedł pozytywny test
 
Ja tak miałam. Plamienie świeżą krwią, tylko na papierze przez 3 dni, myślałam że rozkręca się okres a nagle plamienie się skończyło i na następny dzień wyszedł pozytywny test
Dziękuje za odpowiedź. U mnie to trwa od piątku i to nie przy każdym korzystaniu z toalety. Do tego raz na jakiś czas lekko zakłuje mnie w podbrzuszu. Tylko różnica jest taka, ze u mnie to nie jest żywa krew a raczej brązowo różowa.
 
Dziękuje za odpowiedź. U mnie to trwa od piątku i to nie przy każdym korzystaniu z toalety. Do tego raz na jakiś czas lekko zakłuje mnie w podbrzuszu. Tylko różnica jest taka, ze u mnie to nie jest żywa krew a raczej brązowo różowa.
Ja mialam tak samo ale testy negatywne... zaczęło się w 22dc plamieniem raczej krwistym, 23 dc nic, 24dc-26dc plamienie brązowe, kremowe i test nadal negatywny w 29dc. Już sama nie wiem czy to plamienie czy to jakiś skapy okres był... o dziwo testy owu dzis zrobione zabarwione są dość mocno (31dc albo 10dc jeśli licząc że to był okres)

Robiłaś test?
 
Tak naprawdę to na dwoje babka wróżyła. Tylko cierpliwość wam pomoże. Bo nie da się rozróżnić plamienia implantacyjnego od plamienia przed okresem.
Jeśli plamienie się skończy i nie rozwinie okres to można robić test. Jak plamienie się rozwinie to raczej jest to okres 🤷‍♀️
PS. Brązowe plamienia to też może być albo implantacja albo niedomoga progesteronu, wtedy potrzebny lekarz
 
Ja mialam tak samo ale testy negatywne... zaczęło się w 22dc plamieniem raczej krwistym, 23 dc nic, 24dc-26dc plamienie brązowe, kremowe i test nadal negatywny w 29dc. Już sama nie wiem czy to plamienie czy to jakiś skapy okres był... o dziwo testy owu dzis zrobione zabarwione są dość mocno (31dc albo 10dc jeśli licząc że to był okres)

Robiłaś test?
owulacyjne testy aż do miesiączki wychodzić będą praktycznie zawsze pozytywne... Jakby co to o ciąży nie świadczy bo też są tutaj takie kwiatki na forum 🙂
 
Ja mialam tak samo ale testy negatywne... zaczęło się w 22dc plamieniem raczej krwistym, 23 dc nic, 24dc-26dc plamienie brązowe, kremowe i test nadal negatywny w 29dc. Już sama nie wiem czy to plamienie czy to jakiś skapy okres był... o dziwo testy owu dzis zrobione zabarwione są dość mocno (31dc albo 10dc jeśli licząc że to był okres)

Robiłaś test?
Nie robiłam jeszcze testu. Jak przyjdzie okres, to pewnie trzeba będzie znowu porobić badania, może się coś rozregulowało.
 
owulacyjne testy aż do miesiączki wychodzić będą praktycznie zawsze pozytywne... Jakby co to o ciąży nie świadczy bo też są tutaj takie kwiatki na forum 🙂
Też nie zawsze, bo ja w cyklu, w którym zaszłam zrobiłam sobie test owu ok 7 dni po owu i był bladzioch. A jak już mi plamienie się skończyło to nie miałam żadnego testu ciążowego więc zrobiłam owu i już znowu była gruba krecha. Wiadomo nie przyjęłam tego jako fakt, że jestem w ciąży, tylko jako fakt, że coś z hormonami mi się ruszyło i znowu lh wystrzelił. Ale ja akurat w tym cyklu miałam pewność, że po owulacji lh mi zmalało i stąd zauważyłam różnice. Nie polecam "metody" sprawdzania ciąży na testy owu😆😆
 
reklama
Do góry