reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie przez cały pierwszy trymestr ciąży

A

Andzia92

Gość
Hej:)
Miała któraś z Was tak ,że od 6 tygodnia do końca pierwszego trymestru były delikatne plamienia nie wiadomo jakiego pochodzenia?
Całą pierwszą ciążę tak miałam ,teraz druga i od 6 tygodnia do teraz czyli 8 tydzień i 4 dzień mam non stop plamienia .
Oczywiście lekarz wie o tym i duphaston 3 x dziennie biorę .
 
reklama
Ja tak miałam całą pierwszą ciążę nikt nie wie dlaczego teraz jest to samo w prawdzie to jest tylko przy podcieraniu ale jest i dalej nie wiadomo dlaczego ostatnio mi ginekolog powiedziała że widocznie taka moja uroda że mam po prostu wszystko w środku tak unerwione że coś może tam po prostu pękać przy rozciąganiu .
 
Ja tak miałam mi pomogł duphaston już po kilku dniach i później już miałam spokój z tym
 
I nie było wiadome od czego ?
Nie. Brałam na początku duphaston, potem chyba do 34 tyg aplikowałam luteinę ale i tak te plamienia występowały. Raz w 22 tyg trafiłam nawet do szpitala, bo bardzo bolał mnie brzuch i plamienia były mocniejsze, ale nic nie stwierdzili 🤷🏼‍♀️ Z szyjką, łożyskiem, dzieckiem wszystko było w porządku
 
Ja miałam długo plamienia , bodajże do 13 tygodnia. Brałam Duphaston. Byłam nawet w szpitalu w 8 tygodniu bo się nasiliło, ale było wszystko ok. :) Skutkiem bylo L4 od razu.
 
No ja właśnie druga ciążę teraz mam tak samo ...pobolewa mnie delikatnie brzuch i te plamienia ale bardziej przy podcieraniu .
W tamtej ciąży do 16 tygodnia brałam duphaston teraz powiedziała mi że w tej to samo.
Ja od początku ciąży jestem na L4 ponieważ mój szef nie byłby w stanie dać mi takiego stanowiska pracy żebym mogła pracować.
Pracowałam po 12 h dniówki i nocki,dźwiganie,i praca przed komputerem przez więcej niż 9 h.
 
reklama
Tak, u mnie przez pierwszy trymestr występowało plamienie. Nie było silne ani nie towarzyszyły mu inne dolegliwości. Miałam krwiaki i one się oczyszczały. Nie miłam nic na podtrzymanie, chodziłam normalnie do pracy. Dzisiaj 32+3. Przyznam, że było to bardzo stresujące.
 
Do góry