reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie, śluz kawa z mlekiem w początkowej ciąży

wis2

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2022
Postów
30
Hej dziewczyny, już odchodzę od zmysłów. Pobolewa mnie codziennie podbrzusze, biorę duphaston od początku, wg kalendarza jestem w około 5 tyg ciąży. Dopiero za tydzień mam USG i nie wiem już co myśleć, wczoraj miałam dość intensywny dzień bo musiałam zająć się dzieckiem a wiąże się to z tym że trochę go dźwigalam.. dziś pojawił się u mnie śluz kawa z mlekiem, nie wiem co się dzieje , czy to coś złego?
 
reklama
Też miałam taki śluz zwłaszcza na początku ciąży, jak za dużo się napracowałam. Póki to była kawa z mlekiem, sporadycznie tylko na papierze to nie panikowałam. Gdyby zrobił się ciemniejszy, pojawiła się krew pojechałabym na IP
 
U mnie taki śluz w pierwszej ciąży niestety zakończył się poronieniem.
Ale u mnie lekarz mówił, że taki śluz może występować i póki nie ma czerwonej/świeżej krwi, to nie należy się stresować.
Taki śluz miałam też w kolejnych dwóch ciążach, które zakończyły się pozytywnie.
 
U mnie taki śluz w pierwszej ciąży niestety zakończył się poronieniem.
Ale u mnie lekarz mówił, że taki śluz może występować i póki nie ma czerwonej/świeżej krwi, to nie należy się stresować.
Taki śluz miałam też w kolejnych dwóch ciążach, które zakończyły się pozytywnie.
Teraz to już wgl świruje:(
 
Hej dziewczyny, już odchodzę od zmysłów. Pobolewa mnie codziennie podbrzusze, biorę duphaston od początku, wg kalendarza jestem w około 5 tyg ciąży. Dopiero za tydzień mam USG i nie wiem już co myśleć, wczoraj miałam dość intensywny dzień bo musiałam zająć się dzieckiem a wiąże się to z tym że trochę go dźwigalam.. dziś pojawił się u mnie śluz kawa z mlekiem, nie wiem co się dzieje , czy to coś złego?
Ja tak miałam w ciąży pozamacicznej, ale tego u Ciebie nie musi być wcale. Jedź na IP jak masz obawy a lekarz dopiero za tydzień
 
Ja tak miałam w ciąży pozamacicznej, ale tego u Ciebie nie musi być wcale. Jedź na IP jak masz obawy a lekarz dopiero za tydzień
Ale w pozamacicznej chyba bym nie miała takich ładnych przyrostów bety.. a miałam bardzo ładne i wysokie
 
W pozamacicznej jak najbardziej przyrosty mogą być prawidłowe.
A z kiedy i jaki masz ostatni wynik bety?
 
reklama
Do góry