reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie, śluz kawa z mlekiem w początkowej ciąży

a jak ktoś ma np pcos i owulację w 90 dniu plus zagnieżdżenie załóżmy 10dpo to znaczy, że plamienie implantacyjne będzie miał w II trymestrze ciąży? Ale jajca 🤣😅
To moja znajoma tak miała ale lekarz jakiś niedouczony i liczył jej od owulacji 🤣😅
kurcze nieee 😉 chodziło mi tylko o bardzo późne zagnieżdżenie że plamienie może wystąpić w terminie przypadającej miesiączki albo chwilę po a to daje 5 tydzień nie pisałam o mega długich cyklach..
 
reklama
Normalny cykl z późnym zagnieżdżeniem które może mieć miejsce nawet 12 dni po ovu.
 
wystarczy wejść w wątki autorki i już 1 maja miała pozytywne testy więc tu nie ma mowy o plamieniu implantacyjnym
tak wiem tylko ten temat został poruszony i nie dotyczył autorki tego wątku tylko jednej z komentujących. Napisałam też wyżej że u autorki pewnie naczynko jakieś pękło i mam nadzieję że to było przyczyną plamien a nie coś poważniejszego ... 😉
 
Niech autorka lepiej napisze co tam wyszło, może komuś pomoże. My się charmocimy między sobą o tak naprawdę nieistotna kwestie a nie wiemy co wynikło z tych plamien
Byłam u lekarza badania były dobre. Plamienie prawdopodobnie od brania acardu bo jak odstawiłam na 3 dni to ustało, wdrozylam i znów mam plamienie. Więc to Acard powoduje. Jutro kolejna wizyta i być może odstawi mi lekarz ten lek.
 
Do góry