reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie, śluz kawa z mlekiem w początkowej ciąży

ale autorka posta nie jest lekarzem i jeśli ma nieregularne cykle a implantacja wyskoczyła jej w 5 tyg od ostatniej miesiączki to miała prawo Dziewczyno tak napisać i każdy wie o co chodzi nie trzeba łapać za słówka... Jeżeli odpowiadasz w jakimś poście to postaraj się coś do niego wnieść a nie tylko szukasz czyjegoś przejęzyczenia bądź niewiedzy jak widać nie każdy jest taka alfa i omega jak Ty? Czy to w tym poście jest ważne czy ma razie czy nie? Wyskoczyło dziewczynie plamienie w 5 tyg od om. Pomogłaś swoimi wypocinami w jakikolwiek sposób bo jakoś nie widzę..
ja nie muszę się wypowiadać na ten temat i tutaj pomagać, po prostu zwracam Ci uwagę, że nie masz racji. I przestań już się ośmieszać tutaj 😉 Ty też nie pomogłaś. Nie masz racji, każda Ci tutaj pisze, a Ty dalej brniesz.
 
reklama
ja nie muszę się wypowiadać na ten temat i tutaj pomagać, po prostu zwracam Ci uwagę, że nie masz racji. I przestań już się ośmieszać tutaj 😉 Ty też nie pomogłaś. Nie masz racji, każda Ci tutaj pisze, a Ty dalej brniesz.
napisałam jak byk. Wyliczyłam wszystko napisane czarno na białym więc nie ma tematu a kto się ośmiesza ten się ośmiesza pozdrawiam
 
ja nie muszę się wypowiadać na ten temat i tutaj pomagać, po prostu zwracam Ci uwagę, że nie masz racji. I przestań już się ośmieszać tutaj 😉 Ty też nie pomogłaś. Nie masz racji, każda Ci tutaj pisze, a Ty dalej brniesz.
jest coś jeszcze jest dla Ciebie nie jasne to wróć na stronę 1 i przeczytaj kochana co autorka napisała że wedlug kalendarza jest to 5 tyd a wizytę ma za tydzień dopiero. 😂😂
 
U autorki najprawdopodobniej biorąc pod uwagę ta pozytywną opcje mogło naczynko jakieś się uszkodzić i poprostu taki śluz wypływa zamiast krwiaka.. ze względu na betę plamienie implantacyjne jest już niemożliwe wcześniejsze posty miały na celu tylko uświadomienie że w 5 tyg według kalendarza możliwe jest plamienie implantacyjne.. na tym kończę ten wątek i czekam na wieści od autorki. Mam nadzieję że wszystko jest ok z maleństwem i mamą 😉
 
reklama
to teraz jedz paluszkiem po kalendarzu który to tydzień bo z matmy chyba jesteś bardzo słaba..14 dni do owulacji plus np 12 do implantacji to już mamy 26 plus ewentualne 3 dni aż krew ścieknie z pękniętego naczynka i będziesz mogła mądra istoto zobaczyć ją na papierku bądź wkładce ( zwykle liczy się 72h) 😉ile dni nam wychodzi do plamienia? 29 co daje nam 4+1 czyli początek 5 tygodnia... Naucz się liczyć zanim będziesz próbowała komuś wmówić że jest inaczej i wpierać swoją rację której tu nie masz.. hej więcej na Ciebie się nie zdzierak bo naprawdę nie ma sensu mam nadzieję że chociaż po części zrozumiałaś o czym mowa
a jak ktoś ma np pcos i owulację w 90 dniu plus zagnieżdżenie załóżmy 10dpo to znaczy, że plamienie implantacyjne będzie miał w II trymestrze ciąży? Ale jajca 🤣😅
To moja znajoma tak miała ale lekarz jakiś niedouczony i liczył jej od owulacji 🤣😅
 
Do góry