reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie tydzień po okresie.

Dołączył(a)
9 Październik 2017
Postów
3
Cześć,

Rozpoczęłam @ 02.08, zakończyłam 07.07 (zazwyczaj moja miesiączka trwa około 8/10 dni). Tydzień później - w ubiegły piątek 14.08 dostałam JEDNORAZOWEGO PLAMIENIA w kolorze mocno czerwonym. Pomyślałam, że może to po prostu kolejny okres (chociaż nigdy tak nie miałam).
Po czasie przypomniało mi się, ze to był objaw mojej pierwszej ciąży. Również miałam takie jednorazowe plamienie
Zrobiłam od razu 2 testy i nic.
Dziś - 19.08 mam okropny świąd sutka lewej piersi, a druga pierś strasznie nabrzmiała i jest bardzo twarda (brak bólu).

Czy to może po prostu hormony, czy któraś z Was miała taki objaw? Najbliższy test planuje wykonać w sobotę - tydzień od początku tej sytuacji.
 
reklama
Do góry