reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie , upławy ?

Właśnie kontrolowałam to u dwóch lekarzy , obydwaj potwierdzili , że jakieś krwawienie było ( u ostatniego byłam w poniedziałek i zwiększył mi dawki leków ). Powiedział tez ,że mam polipa i że on nie zagraża ciąży . I zastnawia mnie czy to krwawienie to nie z tego polipa ?
 
reklama
Jestem w 31 tygodniu ciąży. Duphaston brałam od początku, a dawkę taka jak Ty, od 13. Plamienia, krwawienia itp. To lek doustny. Plamienia skończymy się w 20 tygodniu..
 
Czyli jest nadzieja , że i u mnie będzie w porządku 😊
Pewnie, Że tak! U mnie przyczyna krwawien I plamien nie była znana. Lekarze podejrzewali nisko ułożone łożysko, nie miałam żadnych krwiaków ani polipów.
Ja od 6 tygodnia sporadycznie plamiłam właśnie na brąz, a w 13 tygodniu pojawiło się mocne krwawienie- byłam przekonana,że to koniec. Ale póki co, wszystko ok. Uwazja na siebie, dużo odpoczywaj . Mocno trzymam kciuki!!
 
Pewnie, Że tak! U mnie przyczyna krwawien I plamien nie była znana. Lekarze podejrzewali nisko ułożone łożysko, nie miałam żadnych krwiaków ani polipów.
Ja od 6 tygodnia sporadycznie plamiłam właśnie na brąz, a w 13 tygodniu pojawiło się mocne krwawienie- byłam przekonana,że to koniec. Ale póki co, wszystko ok. Uwazja na siebie, dużo odpoczywaj . Mocno trzymam kciuki!!
U mnie właśnie takie brązowo zabarwione upławy . One są kilka razy dziennie ale myśle , ze ich częstotliwość wynika właśnie z tego , że normalny śluz się wydostaje .
 
Do góry