reklama

Plamienie w 12 tygodniu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2016' rozpoczęty przez Marta7918, 17 Wrzesień 2015.

1. Marta7918

Marta7918 Zaciekawiona BB

Witajcie mam pytanie czy któraś z Was krwawi ? Ja dzis dostałam szoku bedac w toalecie wpadłam w panikę, dzwoniłam do swoje ginekolog i umówiłam sie z nia na 20 ponieważ ma dzis dużo pacjentek a przyjmuje od 15 . Byłam w poniedziałek na badaniach genetycznych i wszystko było w porzadku. Strasznie sie boje o dzidzie

2. Bar Bra

Bar Bra Fanka BB :)

oj ja nie pomogę bo nie plamiłam a to moja 1 ciąża ale nie stresuj się za bardzo poczekaj do wizyty zależy też jaki kolor jest plamienia nie każde plamienie oznacza coś bardzo złego

3. reklama
  4. Marta7918

W pierwszej ciąży, w pierwszy dzien 12 tyg miałam to samo co dzis, okazało sie, że łożysko sie odkleja. Dzis tez mam pierwszy dzien 12 tyg, historia lubi sie powtarzać mam nadzieje ,że wszystko ok

5. Bar Bra

daj znać po wizycie trzymam kciuki:tak:

6. Marta7918

Hallo, byłam wczoraj u lekarza i z dzidzia wszystko ok bezcenne zobaczyc takiego małego człowieczka na monitorze..️ strasznie ruchliwa dzidzia była i nawet pani doktor mogła zobaczyc płeć do konca nie jest przekonana ale na jej oko to dziewucha stwierdzał ze to niski poziom hormonów , ze tak czasami bywa i dostałam lek.. Rosnie jak na drożdżach w poniedziałek dziecko mierzyło 6 cm a wczoraj 7, niesamowite to jest...

7. Fanti

Fanti Mamusia swojego synusia

Marta to dobra wiadomość, że wszystko jest ok. Bo takie plamienie może nieźle wystraszyć..:tak:

8. Bar Bra

Mówiłam że trzeba być dobrej myśli :-) zapraszamy do głównego wątku :tak:

Poleć forum