reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w 12 tygodniu

Dołączył(a)
30 Lipiec 2015
Postów
11
Witajcie mam pytanie czy któraś z Was krwawi ? Ja dzis dostałam szoku bedac w toalecie wpadłam w panikę, dzwoniłam do swoje ginekolog i umówiłam sie z nia na 20 ponieważ ma dzis dużo pacjentek a przyjmuje od 15 . Byłam w poniedziałek na badaniach genetycznych i wszystko było w porzadku. Strasznie sie boje o dzidzie [emoji17]
 
reklama
Witajcie mam pytanie czy któraś z Was krwawi ? Ja dzis dostałam szoku bedac w toalecie wpadłam w panikę, dzwoniłam do swoje ginekolog i umówiłam sie z nia na 20 ponieważ ma dzis dużo pacjentek a przyjmuje od 15 . Byłam w poniedziałek na badaniach genetycznych i wszystko było w porzadku. Strasznie sie boje o dzidzie [emoji17]

oj ja nie pomogę bo nie plamiłam a to moja 1 ciąża ale nie stresuj się za bardzo poczekaj do wizyty zależy też jaki kolor jest plamienia nie każde plamienie oznacza coś bardzo złego
 
W pierwszej ciąży, w pierwszy dzien 12 tyg miałam to samo co dzis, okazało sie, że łożysko sie odkleja. Dzis tez mam pierwszy dzien 12 tyg, historia lubi sie powtarzać mam nadzieje ,że wszystko ok[emoji29]
 
Hallo, byłam wczoraj u lekarza i z dzidzia wszystko ok[emoji4][emoji4] bezcenne zobaczyc takiego małego człowieczka na monitorze..[emoji173]️[emoji173]️ strasznie ruchliwa dzidzia była i nawet pani doktor mogła zobaczyc płeć do konca nie jest przekonana ale na jej oko to dziewucha [emoji322][emoji322][emoji322]stwierdzał ze to niski poziom hormonów , ze tak czasami bywa i dostałam lek.. Rosnie jak na drożdżach w poniedziałek dziecko mierzyło 6 cm a wczoraj 7, niesamowite to jest...[emoji4]
 
reklama
Hallo, byłam wczoraj u lekarza i z dzidzia wszystko ok[emoji4][emoji4] bezcenne zobaczyc takiego małego człowieczka na monitorze..[emoji173]️[emoji173]️ strasznie ruchliwa dzidzia była i nawet pani doktor mogła zobaczyc płeć do konca nie jest przekonana ale na jej oko to dziewucha [emoji322][emoji322][emoji322]stwierdzał ze to niski poziom hormonów , ze tak czasami bywa i dostałam lek.. Rosnie jak na drożdżach w poniedziałek dziecko mierzyło 6 cm a wczoraj 7, niesamowite to jest...[emoji4]

Mówiłam że trzeba być dobrej myśli :-) zapraszamy do głównego wątku :tak:
 
Do góry