reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Plamienie w 15 tc

madziam86

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam, jestem w 15 tc, przed wczoraj podczas podcierania zauważyłam plamki krwi, pojechałam do szpitala okazało się, że z dzidzią wszystko ok a te plamki nie wiadomo skąd, powiedzieli mi, że tak sie czasem zdarza. No i wczoraj był spokój, nic się dziwnego nie działo a dzisiaj znów to samo. Tyle,że zauważyłam, że te plamki zaczęły się zaraz po wypróżnieniu, było ich kilka, później przez kilka godzin spokój i znów pojawiło się plamienie w momencie kiedy dłużej stałam bo gotowałam obiad. I tak za każdym razem jak się podcierałam to były albo czerwone plamki albo różowy śluz. Dodam że ta pani w szpitalu powiedziała, że jak krwawienie będzie bardzo mocne to wtedy mam przyjechać. Cały dzień czuję napięcie w podbrzuszu, konkretniej to po bokach. A i jeszcze mam czasami taki uczucie jakbym miała źle włożony tampon w pochwie albo jakby miało mi coś z niej wypaść. Dodam jeszcze, że w 12 tc, przed badaniem prenatalnym miałam w śluzie takie czerwone niteczki, było ich niewiele na badaniu okazało się że miałam jakieś dwa krwiaczki, niestety nie wiem dokładnie gdzie umiejscowione i jakiej wielkości ale pani dr mówiła, że to nic groźnego i jeszcze okazało się ,że mam mięśniaka w wielkości 3 cm ale też niby nie ma wpływu na ciążę. Czy to może być powodem tych moich krwawień?

reklama

Morphi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Oczywiście, że może być. Wszystko może być nawet przy wyproznianiu nadmierne "parcie". Dbaj o siebie i nie przemeczaj się. Póki są to śladowe ilości to nie ma się co martwić.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Ja bym sie udala mimo tego do swojego lekarza...w 14 tyg mialam podobnie..to mi lekarz zwiekszyl duphaston...uwazam ze zadnego krwawienia nie wolno lekceważyć

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Ja miałam plamienia dostałam duphaston A przy krwawienie okazało się że mam jakiś płyn koło dziecka

witch84

Rozwiązania
62
Według mnie niepokojące jest to uczucie "tamponu". Ja bym się kładła do łóżka i wstawała tylko do WC, by macica nie naciskała na szyjkę.
Jakby bolał brzuch - to nospa.
I koniecznie wizyta z USG u ginekologa prowadzącego.

Nie masz przypadkiem łożyska przodującego? Nie odczuwasz skurczy?

madziam86

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mieszkam we Francji, niestety nie jest tutaj tak jak jak w Polsce, że dzwonię i mogę się umówić na wizytę :( kolejna wizytę mam z moim gin dopiero 3 grudnia... w między czasie spotkania z położną, dzisiaj przychodzi do mnie właśnie położna, jakaś inna niż ta do Której stale chodzę. Powiem jej wszystko co się dzieję, może ona powie mi coś logicznego. Jak byłam ostatnio w tym szpitalu to miałam wrażenie, że traktują mnie jak wariatkę co panikuje bo troszkę plami. To jest moja pierwsza ciąża, jestem przerażona tym,że dzieję się coś złego A nikt nie podchodzi do tego poważnie. Oddałabym wiele, żeby być w Polsce. Jeżeli chodzi o łożysko przodujące to nic na ten temat nie wiem, nikt mi o tym nic nie mówił więc chyba jest ok.

Katmen

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Na twoim miejscu nie lekcewazylabym tego. Mnie plamienie dopadło w 14 Tc, wcześniej wszystko książkowo. Po dwóch dniach delikatnego plamienia ( właściwie widoczne było tylko na papierze toaletowym) poszłam do mojego ginekologa, który orzekł poronienie zagrażające. Mówił, że odkleja się trofoblast. Przepisał duphaston i kazał leżec. Po tygodniu na kontroli było już lepiej, ale powiedział, że bardzo dobrze, że tak szybko zareagowałam, bo mogło się to różnie skończyć. Teraz jestem w 20 tc i wszystko jest ok.
Mam nadzieję, że u ciebie nie jest to nic poważnego, nie mniej jednak warto trzymać rękę na pulsie w takich sytuacjach. Powodzenia!

reklama

Zuzka94

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja plamilam od 5 do 10 tygodnia. W szpitalu, mój ginekolog nie znaleźli przyczyny, podejrzewają, że od nadzerki, która miała wykryta przed ciąża.
Teraz jestem w 18 tygodniu i brzdac rozwija się prawidłowo. Jest to moja pierwsza ciąża, więc też byłam przerażona.

Ostatnia edycja:

madziam86

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja plamilam od 5 do 10 tygodnia. W szpitalu, mój ginekolog nie znaleźli przyczyny, podejrzewają, że od nadzerki, która miała wykryta przed ciąża.
Ale plamiłaś od ranado wieczora czy tylko raz na dzień? No i czy to było tylko widoczne na papierze podczas podcierania?

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry