reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w 16 tygodniu ciąży

Dołączył(a)
26 Maj 2022
Postów
1
Dzień dobry. Jestem w 16 tyg ciąży, wszystko przebiega pomyślnie. Jednak po badaniach wyszedł stan zapalny (miałam żółtawe upławy) i dostałam globulki Pimafucin, 6 sztuk. Po jednym dniu stosowania zachorowałam na anginę, lekarz przepisał antybiotyk Ospamox. Po kilku dniach stosowania globulek i antybiotyku zauważyłam że śluz z pochwy zmienił konsystencję i pojawiły się w nim nitki krwi. Czy jest to powód do niepokoju? Czy może być to wynikiem stosowania globulek, może w połączeniu z antybiotykiem? Dodatkowo mam duży katar i kaszel, więc przy "smarkaniu" i kaszlu napinam brzuch. Dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Dzień dobry. Jestem w 16 tyg ciąży, wszystko przebiega pomyślnie. Jednak po badaniach wyszedł stan zapalny (miałam żółtawe upławy) i dostałam globulki Pimafucin, 6 sztuk. Po jednym dniu stosowania zachorowałam na anginę, lekarz przepisał antybiotyk Ospamox. Po kilku dniach stosowania globulek i antybiotyku zauważyłam że śluz z pochwy zmienił konsystencję i pojawiły się w nim nitki krwi. Czy jest to powód do niepokoju? Czy może być to wynikiem stosowania globulek, może w połączeniu z antybiotykiem? Dodatkowo mam duży katar i kaszel, więc przy "smarkaniu" i kaszlu napinam brzuch. Dziękuję za odpowiedź
Wydaje mi się że przez infekcje szyjka w środku jest przekrwiona, nabrzmiała. I być może przy aplikacji glo bułki podraznilas ściankę szyjki stąd ta krew. To oczywiście tylko moje zdanie. Ja przy iinfekcji też miałam ciut plemienia, nitek krwi właśnie. Ale tylko dlatego ze aplikujac globulke podraznialam ściankę szyjki :)
 
W 16tc tocjuz wszystko jest mega ukrwione, mi leciała wtedy też krew z nosa i krwawiły dziąsła. Teraz do 20tyg ogranicz aktywność i nie noś niczego, to dość specyficzny czas jeśli chodzi o łożysko, łatwo w tym czasie ulega odklejeniu.
 
Do góry