reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w 35 tc. Powinnam się martwić?

Dołączył(a)
30 Czerwiec 2017
Postów
11
Witam :) Jestem w 35 tygodniu ciąży.
Dziś rano po stosunku zauważyłam różowawy śluz (czyli po prostu podbarwiony krwią), który utrzymywał się przez cały dzień z przerwami. Nie było tego dużo, zwykle tylko na papierze przy podcieraniu, raz troszkę więcej już brunatnego pod koniec dnia na wkładce. Rano dzwoniłam do położnej i nie kazała się martwić, ale obserwować. W ciągu dnia doszły do tego bóle w pachwinach podobne do mocnych zakwasów, na dole krocza po bokach. Jest to nagły, silny ból przy np wstawaniu, chodzeniu. Gdy leżę i siedzę, to nic nie czuję. Powinnam jutro jechać do ginekologa to sprawdzić, czy to normalne pod koniec w ciąży?
 
reklama
Hmm ja w pierwszej ciąży tez mialam plamienie po stosunku ale to było tylko raz. Tu widze ze jest czesciej no i bol się pojawil. Ja bym pojechala mimo wszystko

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wiem, to jest wina lekarzy, którzy nie mówią że każde plamienie w ciąży jest niebezpieczne czy ignorancja kobiet ze nic nie czytają na temat ciąży? Bo to juz setny post na samej tej stronie pt 'mam plamienia, czy to źle? ". No na Boga, w każdej jednej książce, nie wiem, artykule w internecie nawet napisane jest kiedy się udać do lekarza w ciąży, a tutaj takie pytania jak by cześć dziewcząt w jaskini żyła. Do lekarza a nie na forum!
 
Ja nie wiem, to jest wina lekarzy, którzy nie mówią że każde plamienie w ciąży jest niebezpieczne czy ignorancja kobiet ze nic nie czytają na temat ciąży? Bo to juz setny post na samej tej stronie pt 'mam plamienia, czy to źle? ". No na Boga, w każdej jednej książce, nie wiem, artykule w internecie nawet napisane jest kiedy się udać do lekarza w ciąży, a tutaj takie pytania jak by cześć dziewcząt w jaskini żyła. Do lekarza a nie na forum!


Brak taktu!!!
 
Do góry