reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w ciąży

Cześć , ja już od tygodnia plamie taka brązowa krwią plus codziennie , tez jestem w 7 tygodniu . Wiem jaki to stres i nie wiadoma. U mnie na wizycie w czwartek tez wszystko było Ok , serduszko biło a kropek miał 0,23 mm. Ale każdy dzień to stres ;( najchętniej robiłabym betę co dwa dni 😂daj znać jak tam u Ciebie dalej się wszystko potoczy , jesteśmy na tym samym etapie 🙂
Haha nawet na dwóch forach jesteśmy😂 u mnie narazie plamienie ustało od 2 dni więc staram się myśleć że wszystko będzie dobrze 😊 trzeba myśleć pozytywnie 💪 w piątek idę do moje ginekologa, a usg dopiero za 5 tygodni już nie mogę się doczekać zobaczyć mojego szkraba po raz kolejny 😊😊
 
reklama
Haha nawet na dwóch forach jesteśmy😂 u mnie narazie plamienie ustało od 2 dni więc staram się myśleć że wszystko będzie dobrze 😊 trzeba myśleć pozytywnie 💪 w piątek idę do moje ginekologa, a usg dopiero za 5 tygodni już nie mogę się doczekać zobaczyć mojego szkraba po raz kolejny 😊😊
Haha No teraz tak patrzę po niku 😂dobre
 
Ja jestem w 5 tyg.( 3 od zapłodnienia) i też mnie męczyło brązowe plamienie z niteczkami. Po duphastonie ustało,dwa dni teraz nie było zupełnie nic. Dopiero dzisiaj delikatnie. Spędza to sen z powiek i żyje w ciągłym stresie bo już jedna strata za mna. A badalyscie sobie progesteron ?
 
Ja jak tylko zaczęłam plamić to mój lekarz kazał mi zbadać poziom progesteronu i betę hcg żeby skontrolować ale to był sam początek więc nie wiadomo było czy ciąża się utrzyma, potem dostałam duphostan i wszystko się powoli uspokoiło
 
U mnie wsytapilo plamienie lekko brazowe bardziej szare powiedzialabym ( pod wieczor / wczoraj). Nie duzo tylko jeden brudny pantyliner. Dzis juz nic nie ma od rana. Spodziewam sie blizniat. USG mialam w piatek tydzien temu i jest to 9 tydzien 4 dni. Dzieci wtedy ruszaly tyci konczynami.
Mialam lekkie klucie w pachwinach i zastanawiam sie czy bylo to samooczyszcznie macicy a moze hormony lub tez ten wysilek. Pracuje wiec moze cos za szybko chwycilam.

Czy lekarze cos wiecej mowili o przyczynach plamien?

Mieszkam na codzien w UK i skan mam 24listopada. Mysle o obserwacji 24 godzinnej i najwyzej zadzwonie do osrodka o porade.
Od poczatku czulam sie mega niefajnie. Jedzenie maskara. Wymioty i nudnosci.
Dzis ciut lepiej ale posmak metaliczny nadal jest .
 
U mnie lekarz nie powiedział skąd mogło być plamienie ale wystąpiło ono na samym początku praktycznie 4-5tydzien ciąży więc prawdopodobnie było to plamienie implantacyjne, na początku byl śluz z krwią a potem brązowy śluz, nie pamiętam dokładnie do kiedy to trwało ale chyba coś koło 3 tygodni, głównie przy wysiłku pojawiał się ten śluz.. Brałam duphostan do 12 tygodnia i wszystko ustało.. Wydaje mi się że jeśli by działo się coś złego to byś krwawiła intensywnie, jak piszesz ze to było jednorazowo może pękło Ci jakieś naczynko.. Co do ciągnięcia w pachwinach to też miałam i to normalne bo wszystko tam rośnie.. Jesteś w ciąży bliźniaczej więc to większe obciążenie dla macicy, musisz obserwować, jak coś będzie się działo to jedz do szpitala albo kontakt z lekarzem, trzymam kciuki żeby wszystko się uspokoiło 😉
 
reklama
Ja też mam sporadyczne plamienia, w poniedziałek byłam na wizycie i już bije serducho i wszystko pięknie..jak to mówi lekarz. Więc nie wiem dlaczego czasem plamię i lekko pobolewa podbrzusze. Bardziej z prawej strony.Jestem w 7 tygodniu.
 
Do góry