reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w ciazy

natikati

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2023
Postów
15
Lekarz każe sie nie stresować Ale nie potrafie Jest to moja 3 ciaza I nigdy tak nie miałam. Zamiast okresu 2 dni plamienie bardzo slabe, dzień przerwy I znowu plamienie , test pozytywny na usg jeszcze nic nie widać bo to 4 tydz byl. Plamienie albo jest albo go nie ma jest to brazowy sluz widoczny praktycznie tylko jak sama sprawdzę palxem. Do tego bol podbrzusze tez albo jest albo go nie ma. Akurat zaczynam 6 tydz kontrola za 4 dni. Wiem że to może być wszystko i nic. Vzy któraś z was tak miała i mimo tego było wszystko dobrze.
 
reklama
Lekarz każe sie nie stresować Ale nie potrafie Jest to moja 3 ciaza I nigdy tak nie miałam. Zamiast okresu 2 dni plamienie bardzo slabe, dzień przerwy I znowu plamienie , test pozytywny na usg jeszcze nic nie widać bo to 4 tydz byl. Plamienie albo jest albo go nie ma jest to brazowy sluz widoczny praktycznie tylko jak sama sprawdzę palxem. Do tego bol podbrzusze tez albo jest albo go nie ma. Akurat zaczynam 6 tydz kontrola za 4 dni. Wiem że to może być wszystko i nic. Vzy któraś z was tak miała i mimo tego było wszystko dobrze.
Hej
U mnie dwie ciążę do 16 tygodnia plamienia i na szczęście obydwie zakończyły się pomyślnie...Przy obu miałam krwiaki i też brązowe plamienia
 
Hej
U mnie dwie ciążę do 16 tygodnia plamienia i na szczęście obydwie zakończyły się pomyślnie...Przy obu miałam krwiaki i też brązowe plamienia
Dzięki. Jest to jakieś pocieszenie dla.mnie cały czas myślę że w piątek u ginekologa się załamie że to jest poronienie
 
W piątek wizyta to chyba zanim zrobię test i zanim będą wyniki to chyba poczekam czy jest pęcherzyk i wtedy poproszę o badania. Już sama nie pamiętam progesteronu nie sprawdzają w ciazy jeśli nie ma do tego wskazania?
 
Ja też praktycznie od 7 tc miałam plamienia, brązowe, jasnoróżowe i mi lekarz od razu zlecił badanie progesteronu,wyszło, że mam niski i dostałam od razu progesteron w zastrzykach i biorę ciągle praktycznie, a jestem obecnie w 15tc.
 
Ja też praktycznie od 7 tc miałam plamienia, brązowe, jasnoróżowe i mi lekarz od razu zlecił badanie progesteronu,wyszło, że mam niski i dostałam od razu progesteron w zastrzykach i biorę ciągle praktycznie, a jestem obecnie w 15tc.
Ja też praktycznie od 7 tc miałam plamienia, brązowe, jasnoróżowe i mi lekarz od razu zlecił badanie progesteronu,wyszło, że mam niski i dostałam od razu progesteron w zastrzykach i biorę ciągle praktycznie, a
 
reklama
Do góry