reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w ciazy

reklama
Więc troche pozniej niż u mnie. Ja tak mam od daty spodziewanej miesiączki.
Z tym, że ja jestem po poronieniu, więc każda krew czy plamienie jakiekolwiek na początku to od razu strach...z tym, że plamienia mogą być z szyjki macicy także, bo jest bardziej ukrwiona. Z tego co wiem dużo kobiet ma plamienia, niektóre nawet krwawienia i wszystko bywało ok. Nie denerwuj się na zapas. Ja mialam sytuację, że w 8 tygodniu raptownie ze mnie zaczęła lecieć żywa krew, a okazało się, że to był krwiak i sam się oczyścił i też już myślałam, że poroniłam. Trzeba być dobrej myśli. A badałaś sobie przyrost HCG?
 
Z tym, że ja jestem po poronieniu, więc każda krew czy plamienie jakiekolwiek na początku to od razu strach...z tym, że plamienia mogą być z szyjki macicy także, bo jest bardziej ukrwiona. Z tego co wiem dużo kobiet ma plamienia, niektóre nawet krwawienia i wszystko bywało ok. Nie denerwuj się na zapas. Ja mialam sytuację, że w 8 tygodniu raptownie ze mnie zaczęła lecieć żywa krew, a okazało się, że to był krwiak i sam się oczyścił i też już myślałam, że poroniłam. Trzeba być dobrej myśli. A badałaś sobie przyrost HCG?
Mialam robione tylko raz dla potwierdzenia ze to ciaza ale 2 raz dla porównania nie robilam lekarz pow ze nie będziemy robić, dopiero za 2 tyg bo będzie szlo i zobaczyć coś więcej i znadac.
 
reklama
To moze zamiast rozkminiac czy nie będzie za późno po prostu ruszysz jutro do labu i zbadasz betę u progesteron zamiaat czekac caly tydzień na wizytę u lekarza? Wtedy w przypadku niskiego możesz od razu zadzwonić i coś dostaniesz
Chyba tak zrobię. Starałam się nie myśleć ale im bliżej wizyty tym więcej stresu a powinnam się cieszyć ciąża a nie martwic
 
Do góry