reklama

Plamienie w ciazy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez anulamu, 4 Luty 2016.

Franca
Najlepsza odpowiedź Franca, 4 Luty 2016
Mnie po cytologi lekarz uprzedził, że może wystąpić plamienie. Jeśli nie jest mocne i nie nasila się to wydaje mi się, że nie masz się czym martwić. Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Witam,wczoraj mialam wizyte u ginekologa,mialam robione usg dopochwowe i pobierany wymaz do cytokogi. Dzis zauwazylam lekko brazowe uplawy. Bardzo sie martwie

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13710167 by Franca, 4 Luty 2016
  3. Franca

Franca Fanka BB :)

Głosów: 2
    Mnie po cytologi lekarz uprzedził, że może wystąpić plamienie.
    Jeśli nie jest mocne i nie nasila się to wydaje mi się, że nie masz się czym martwić.

Franca, 4 Luty 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. ruda@91

ruda@91 Fanka BB :)

Jeżeli zauważysz czerwoną krew albo brązowe plamienie będzie obfite i dojdą bóle brzucha to od razu do szpitala. Ja miałam plamienie brązowe od 6 tygodnia ciąży i lekarz przepisał mi luteine, po kilku dniach przeszło. W 8 tygodniu trafiłam do szpitala z krwawieniem na czerwono plus silny ból brzucha. Okazało się, że miałam krwiaka i pękł. Po kilku dniach znowu było czysto a w 16 tygodniu znowu zaczęłam plamic na brązowo. Byłam to sprawdzić i wszystko jest ok, ale znowu muszę brać luteine.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

6. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Po USG dopochwowym może wystąpić plamienie. Jeśli jednak jesteś zaniepokojona skontaktuj się z ginekologiem.

7. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Powoli juz to przechodzi,a na srode mam wizyte umowiona takze jestem juz spokojniejsza;)

8. Franca

Franca Fanka BB :)

Super
    Powodzenia i spokojnej reszty ciąży :)

9. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Dziekuje;)

10. ONA1227

ONA1227 Fanka BB :)

Ja rowniez po usg dopochwowym jak i po cytologii mialam brazowe plamienie,a raz na usg mialam dopochwowe i doktorka.kazala mi.zrobic siku bo pecherz byl za pelny i juz wtedy mialam nawet krew i powiedziala ze mam bardzo delikatna szyjke i tak sie moze zdarzyc.

11. reklama
  12. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Po cytologi występuje plamienie ponieważ do pobrania próbki nieco uszkadza sie powierzchnie szyjki macicy

Poleć forum