reklama

Plamienie w ciazy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez anulamu, 4 Luty 2016.

Franca
Najlepsza odpowiedź Franca, 4 Luty 2016
Mnie po cytologi lekarz uprzedził, że może wystąpić plamienie. Jeśli nie jest mocne i nie nasila się to wydaje mi się, że nie masz się czym martwić. Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,wczoraj mialam wizyte u ginekologa,mialam robione usg dopochwowe i pobierany wymaz do cytokogi. Dzis zauwazylam lekko brazowe uplawy. Bardzo sie martwie

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13710167 by Franca, 4 Luty 2016
  3. Franca

Franca Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Głosów: 2
    Mnie po cytologi lekarz uprzedził, że może wystąpić plamienie.
    Jeśli nie jest mocne i nie nasila się to wydaje mi się, że nie masz się czym martwić.

Franca, 4 Luty 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. ruda@91

ruda@91 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeżeli zauważysz czerwoną krew albo brązowe plamienie będzie obfite i dojdą bóle brzucha to od razu do szpitala. Ja miałam plamienie brązowe od 6 tygodnia ciąży i lekarz przepisał mi luteine, po kilku dniach przeszło. W 8 tygodniu trafiłam do szpitala z krwawieniem na czerwono plus silny ból brzucha. Okazało się, że miałam krwiaka i pękł. Po kilku dniach znowu było czysto a w 16 tygodniu znowu zaczęłam plamic na brązowo. Byłam to sprawdzić i wszystko jest ok, ale znowu muszę brać luteine.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

6. NeSSi

NeSSi Nie cierpię cierpieć Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    47
    Po USG dopochwowym może wystąpić plamienie. Jeśli jednak jesteś zaniepokojona skontaktuj się z ginekologiem.

7. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Powoli juz to przechodzi,a na srode mam wizyte umowiona takze jestem juz spokojniejsza;)

8. Franca

Franca Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Super
    Powodzenia i spokojnej reszty ciąży :)

9. anulamu

anulamu Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziekuje;)

10. ONA1227

ONA1227 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja rowniez po usg dopochwowym jak i po cytologii mialam brazowe plamienie,a raz na usg mialam dopochwowe i doktorka.kazala mi.zrobic siku bo pecherz byl za pelny i juz wtedy mialam nawet krew i powiedziala ze mam bardzo delikatna szyjke i tak sie moze zdarzyc.

11. reklama
  12. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Po cytologi występuje plamienie ponieważ do pobrania próbki nieco uszkadza sie powierzchnie szyjki macicy

Poleć forum