reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w dzien okresu, a implantacja zarodka.

reklama
Odebrałam wyniki i Beta ujemna. I nie wiem teraz czy czekać do tego 5 aż powinnam dostać okres? Bo to raczej nie możliwe, że mogłabym być w ciąży, a beta nic nie wykazała? Hmmm....
 
Odebrałam wyniki i Beta ujemna. I nie wiem teraz czy czekać do tego 5 aż powinnam dostać okres? Bo to raczej nie możliwe, że mogłabym być w ciąży, a beta nic nie wykazała? Hmmm....
Zależy kiedy byla ewentualnie implantacja. 5listopada masz dopiero okres dostać? Jeśli tak to jak najbardziej powtórz jeszcze wtedy badanie krwi. Beta hcg wydziela się dopiero jakiś czas po implantacji, jakieś 48h...

---29tc---
 
No tylko że ja miałam okres 5 Września później jakoś w połowie miesiąca wypadały dni płodne, a w Październiku już tego okresu nie było tylko trzydniowe bardzo delikatne różowe plamienie, które było tylko widać na papierze, a brzuch bolał tak samo jak na okres i od tamtej pory nic. Zrobiłam już trzy testy sikanie wyszły negatywne i dwa razy bete i także negatywna. Więc nie wiem czy teraz będzie ten mój prawdziwy okres 5 czy nie. A podbrzusze nadal delikatnie ćmi, i jajniki też się czasem odezwią. A do tego wczoraj podczas stosunku czułam takie jakby rozpieranie dziwne uczucie i dyskomfort straszny. Z czym to może być związane? Może wiesz ? Pozdrawiam
 
No teraz to już na pewno do ginekologa bo właśnie zauważyłam trochę żywej krwi tak jakby okres się zaczynał, ale bez objawów tylko trochę ten brzuch pobolewał, a zawsze miałam dosyć bolesne miesiączki i bez tabletek się nie obeszło. Muszę się zbadać, a tym bardziej, że po porodzie miałam okres co do dnia i zawsze taki sam.
 
reklama
Do góry