reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w okres ,torbiel ciąża

Dołączył(a)
22 Grudzień 2022
Postów
6
Witam dziś mija 53 dzień od
ostatniego stosunku ostatni okres 20grudnia i był spóźniony o 12 dni i skąpszy niż zawsze (zazwycAj miałam obfitsze krwawienie) mam dziś 28 dzień cyklu zamiast okresu od wczoraj wieczora do dziś popołudnia miałam lekkie różowe plamienie. Teraz już niema nic . Robiłam 2 testy ciążowe i wyszly negatywne . Czy mogę w 100 procentach wykluczyć ciążę? I czym może być spowodowane takie plamienie zamiast krwi mam cyste 1.5 cm na jajniku byłam u ginekologa 28 grudnia i po badaniach mówił że wszytsko jest ok prócz tej cysty która prawdopodobnie sama się wchłonie? Co mam zrobić jeśli okres nie pojawi się za kilka dni? Lekarz stwierdził że mam przyjść za kilka miesięcy dopiero i zobaczyć co z tym torbielem i co mam tak czekać. Wydaje mi się że powinnam dostać jakieś tabletki na wywołałanje normalnego okresu miała któraś taka sytuacje
 
reklama
Po takim czasie test jest wiarygodny. Torbiele czynnosciowe lubia powstawac przy roznych zawirowaniach hormonalnych. Moze dlatego masz inne okresy i cykle niz zwykle. Najczesciej one wchlaniaja sie same to fakt. Jesli nadal bedziesz miala problemy z miesiaczkami to warto ponownie sie skontrolowax.
 
Do góry