reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w pologu po cc

Natalka92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Listopad 2018
Postów
2 838
Hej, mam pytanie. Po pierwszej cesarce plamienie ustapilo po ok 3 tyg pozniej dostalam miesiaczke bardzo obfita. Teraz jestem po drugiej cesarce i krwawienie ustapilo po 2 tyg. Po tygodniu wrocilo i trwalo kilka dni. A wiec teoretycznie niesiac po cc jakby macica sie juz oczyscila. Teraz jestem 6 tygodni po cc od kilku dni pobolewa mnie brzuch jak na miesiaczke i od trzech dni mam niewielkie plamienia. Czasami poleci troche krwi a czasami sluz podbarwiony na brazowo. Czy ktoras z Was tak miala ? Czy to okres czy moze jeszcze pozostalosci po porodzie ?
 
reklama
Rozwiązanie
U lekarza bylam ok 2 tygodnie temu i wszystko bylo w porzadku. Macica sie obkurczyla blizna sie goi prawidlowo. I tak jak przypuszczalam to jest okres. Dziekuje za podpowiedzi. Chcialam sie upewnic ze takie sytuacje sie zdarzaja. W sensie ze miesiaczka rozkreca sie kilka dni. Po pierwszej cesarce to ze tak to ujme polecialo az sie cala pozalewalam i musialam nosic podklady poporodowe bo nic innego nie dawalo rady. Dzisisj sytuacja sie rozkrecila.
Skoro była już dłuższa przerwa od skończonego połogu, a teraz plamisz/krwawisz i pobolewa cię brzuch, to najprawdopodobniej właśnie masz okres.
Ale jesteś już 6 tyg po porodzie, udaj się do ginekologa, niech zrobi usg i cię zbada.
 
U lekarza bylam ok 2 tygodnie temu i wszystko bylo w porzadku. Macica sie obkurczyla blizna sie goi prawidlowo. I tak jak przypuszczalam to jest okres. Dziekuje za podpowiedzi. Chcialam sie upewnic ze takie sytuacje sie zdarzaja. W sensie ze miesiaczka rozkreca sie kilka dni. Po pierwszej cesarce to ze tak to ujme polecialo az sie cala pozalewalam i musialam nosic podklady poporodowe bo nic innego nie dawalo rady. Dzisisj sytuacja sie rozkrecila.
 
Rozwiązanie
Do góry