reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie - w trakcie 7 tygodnia ciąży

Hej
smile
jestem po transferze. Widziałam już zarodek i ciałko Ż ale mam jeden problem od jakiś kilku dni po aplikowaniu dopochwowo globulki pojawia się u mnie wydzielina z niej zabarwiona delikatnie na brązowo. A nawet raz pojawiła się delikatnie różowa. Czy możliwe żeby to globulka mnie tak podrażniała ? Ewentualnie może jakaś infekcja bo czasami odczuwam swędzenie. Co do globulki przyjmowałam ją przed transferem i tak się nie działo ale od czasu || kresek jest masakra. Jutro jadę usłyszeć serduszko (7tydz) OBY!!!! ♥️
Jedź na izbę przyjęć. Nie czytaj głupot o tym, że plamienie na początku to coś normalnego. To może być wszystko!
Ja zaczęłam plamić w środę, a w niedzielę dostałam dosłownie krwotoku. Myślałam, że to koniec. Po kilku najgorszych dniach w moim życiu, pokazało się serduszko. Okazało się, że źródłem plamienia był krwiak. Dziś syn ma 16 miesięcy.

Sprawdź to plamienie czym prędzej, nie masz na co czekać.
 
reklama
Do góry