reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie we wczesnej ciazy

reklama
Dziewczyny co mam teraz zrobić. Byłam u lekarza nie widział ciazy . Beta hcg 6 tys . Widzi jakieś zmiany w lewym jajniku. Podejrzewa ciążę pozamaciczna. Kazał w poniedziałek zrobić kolejna betę i zadzwonić jak coś to we wtorek kolejna wizyta. Teraz leżę już w domu i myślę czemu nie skierował mnie odrazu do szpitala.
 
Dziewczyny co mam teraz zrobić. Byłam u lekarza nie widział ciazy . Beta hcg 6 tys . Widzi jakieś zmiany w lewym jajniku. Podejrzewa ciążę pozamaciczna. Kazał w poniedziałek zrobić kolejna betę i zadzwonić jak coś to we wtorek kolejna wizyta. Teraz leżę już w domu i myślę czemu nie skierował mnie odrazu do szpitala.

Ja bym pojechała na IP do szpitala ginekologicznego. Najlepiej trzeciej Referencyjnosci żeby mieli pojęcie.
Przy becie powyżej 1500 lekarz powinien już rozpocząć diagnostyke w kierunku cp jeśli nie ma ciąży w macicy.
Nie bardzo jest na co czekać przy takiej wartości
 
Ja bym pojechała na IP do szpitala ginekologicznego. Najlepiej trzeciej Referencyjnosci żeby mieli pojęcie.
Przy becie powyżej 1500 lekarz powinien już rozpocząć diagnostyke w kierunku cp jeśli nie ma ciąży w macicy.
Nie bardzo jest na co czekać przy takiej wartości
Dokładnie. 6 tys to już całkiem sporo.
Ja bym dzisiaj podjechała, bo czasami kilka godzin może dużo zmienić. Tylko miej w głowie @szklaneczka , że mogą Cię od razu zostawić.
 
Dziewczyny co mam teraz zrobić. Byłam u lekarza nie widział ciazy . Beta hcg 6 tys . Widzi jakieś zmiany w lewym jajniku. Podejrzewa ciążę pozamaciczna. Kazał w poniedziałek zrobić kolejna betę i zadzwonić jak coś to we wtorek kolejna wizyta. Teraz leżę już w domu i myślę czemu nie skierował mnie odrazu do szpitala.
u mnie przy becie jakoś koło 4000 lekarz tez nie widział nawet pęcherzyka. Z racji tego ze dostałam plamien pojechałam na IP i tam znaleźli pęcherzyk i beta była 6300.. na Twoim miejscu pojechalabym na IP tym bardziej z podejrzeniem ciąży pozamacicznej..
 
reklama
Dziewczyny co mam teraz zrobić. Byłam u lekarza nie widział ciazy . Beta hcg 6 tys . Widzi jakieś zmiany w lewym jajniku. Podejrzewa ciążę pozamaciczna. Kazał w poniedziałek zrobić kolejna betę i zadzwonić jak coś to we wtorek kolejna wizyta. Teraz leżę już w domu i myślę czemu nie skierował mnie odrazu do szpitala.
Dokładnie tak jak już Zazuu wyżej napisała. Jedz na IP. Nie czekaj, przy takiej wartości bety naprawdę powinno być już widać ciąże w macicy, chyba, ze lekarz miał tak słaby sprzęt. Z podejrzeniami cp nie ma co zwlekać. Trzymam kciuki ✊
 
Do góry