reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie we wczesnej ciazy

Dziewczyny co mam teraz zrobić. Byłam u lekarza nie widział ciazy . Beta hcg 6 tys . Widzi jakieś zmiany w lewym jajniku. Podejrzewa ciążę pozamaciczna. Kazał w poniedziałek zrobić kolejna betę i zadzwonić jak coś to we wtorek kolejna wizyta. Teraz leżę już w domu i myślę czemu nie skierował mnie odrazu do szpitala. Tylko znowu
 
reklama
Leżę w szpitalu. Przyjęli mnie mimo że nie miałam skierowania. Jeżeli nic nie będzie się dziać to w poniedziałek podadzą mi lek poronny i może obejdzie się od operacji.
 
Potwierdzili CP. Mam mieć jeszcze usg brzucha czy nigdzie wiecej nie ma. Jeśli wszystko będzie ok. To wystarczą leki
Ciekawe, że czekają do poniedziałku 🤔

Pamiętaj, że powinnaś po tym leku krwawić. Jedna dziewczyna nie krwawiła i się okazało, że wsyztsko leciało do jamy brzusznej i miała zapalenie otrzewnej Przez to :/

I jesteś pewna, że chodzi o tabletki na poronienie, a nie o metotreksat w zastrzyku?
 
Tak to będzie zastrzyk. Podobno ten lek ma mi dać onkolog . A w weekendy go nie ma i dlatego mam czekać do poniedziałku
No to na pewno metotreksat.
Dziwne, że onkolog, bo Normlanie go " zwykły" Lekarz podawał 🤔
Tzn ten lek to mini chemia, może dlatego 🤔

Pamiętaj, że potem Przez 6 miesięcy nie można zajść w ciążę.
 
6 miesięcy strasznie długo. A ja nie jestem już młoda:-( sama nie wiem czy nie odpuszczę tych starań o 2 dziecko. Może mi nie pisane :-( tyle tych poronien a teraz już 2 ciaza pozamaciczna...
 
reklama
Do góry