reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie zamiast okresu i dziwny wynik testu

lubieszpinak13

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
24
Hej, to moj pierwszy cykl po ciazy biochemicznej. Owulacje mialam w 13/14dc (monitoring+testy owu), dzis 29dc, a od wczoraj zamiast okresu mam bardzo skape brazowe plamienie. Zrobilam dzis test, ale nie z porannego moczu i wynik ponizej. Test z allegro wiec srednio im ufam. Czy po ciazy biochemicznej mialyscie w kolejnym cyklu plamienia?


 
reklama
Jak dla mnie slabo widoczna kreska, ale jest. Zrob jutro inny test z rana, a bete pojutrze. Jak dla mnie wczesna ciaza.
Ja mialam kiedys plamienia, ciąży nie utrzymałam ale jest mnóstwo kobiet, ktore również maja i takowe utrzymują.
 
Jak dla mnie slabo widoczna kreska, ale jest. Zrob jutro inny test z rana, a bete pojutrze. Jak dla mnie wczesna ciaza.
Ja mialam kiedys plamienia, ciąży nie utrzymałam ale jest mnóstwo kobiet, ktore również maja i takowe utrzymują.
Zrobie jutro inny najwyzej. Ja w poprzedniej biochemicznej dostalam plamienia tydzien po przewidywanym terminie okresu i skonczylo sie tak jak sie skonczylo, takze juz odpuscilam ze sie uda.
 
Zrób koniecznie z porannego moczu i jakiś inny, najlepiej o czułości 10. Powodzenia!
Co do plamien, mogą zwiastować zbliżającą się @. Występują z powodu spadku progesteronu przed @. Plamienia takie ogólnie też mogą być z powodu niskiego progesteronu w ciąży. Ja ostatnie dwa cykle miałam takie plamienia i @ rozkręcała się dopiero po 2-3 dniach. Za pierwszym razem też myślałam, że to może ciąża... Ale nie.
 
Z kolei ja miałam normalne, brązowe i obfite krwawienie 5-dni. Byłam pewna, że to @, a byłam już w ciąży. Donoszonej i utrzymanej.
Różnie bywa :).
 
reklama
Do góry