reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Plamienie ....złe rokowania

Iga86

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Już po wizycie...Pani doktor nie widziała zarodka A wczoraj w szpitalu tak....już sama nie wiem co mam myśleć. Dziś znów plamie i do tego doszedł bol brzucha...od rana ciągły i bardziej niż na okres. Lekarka stwierdziła, że wszystko jest ok jak na jej oko tylko ten krwiak się uwalnia i pewnie stąd plamienie. Leżenie i tabletki i za 1O dni kontrola. To będą najgorsze 10 dni.

reklama

Gunieczek85

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Już po wizycie...Pani doktor nie widziała zarodka A wczoraj w szpitalu tak....już sama nie wiem co mam myśleć. Dziś znów plamie i do tego doszedł bol brzucha...od rana ciągły i bardziej niż na okres. Lekarka stwierdziła, że wszystko jest ok jak na jej oko tylko ten krwiak się uwalnia i pewnie stąd plamienie. Leżenie i tabletki i za 1O dni kontrola. To będą najgorsze 10 dni.
Trzymaj się*** Dostałaś leki,masz zalecenia leżenie,wszystko to dobrze wpłynie.

Iga86

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Raczej już nie ma nadzieji...dopiero przestał brzuch bolec dosłownie chodziłam po ścianach z bólu. A przy tym mam mocne krwawienie. Nie liczę na cud. W poniedziałek wizyta ale pewnie wiem co usłyszę

Iga86

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziwi mnie tylko że lekarz powiedział,że nie widzi nic i jest ok. A to krwiak się uwalnia. Jakoś już w to nie wierze

Fado123

Rozwiązania
2
Dziwi mnie tylko że lekarz powiedział,że nie widzi nic i jest ok. A to krwiak się uwalnia. Jakoś już w to nie wierze
Jeżeli masz krwiaka ,to możesz krwawić ,ale niepokojące jest to ,że raz widzą zarodek raz nie , jeśli krwawisz pojechałabym na izbę

Rozwiązania
0
Witam
Dopiero znalazlam forum widzę tu mnóstwo historii..mam i swoja właśnie te straszne krwawienia:( ciaza 6 tydzien na usg nie widac za wczesnie beta 206 dzien po 681 dzien po 994 krew ze skrzepami bol brzucha przez 3 dni usyal w sumie dzisiaj po 3 dnaich w szpitalu w domu leżenie i luteina 3x2 wizyta w srode u lekarza prowadzacego..co myslicie?wariuje

Fado123

Rozwiązania
2
Witam
Dopiero znalazlam forum widzę tu mnóstwo historii..mam i swoja właśnie te straszne krwawienia:( ciaza 6 tydzien na usg nie widac za wczesnie beta 206 dzien po 681 dzien po 994 krew ze skrzepami bol brzucha przez 3 dni usyal w sumie dzisiaj po 3 dnaich w szpitalu w domu leżenie i luteina 3x2 wizyta w srode u lekarza prowadzacego..co myslicie?wariuje
A co powiedzieli w szpitalu ? zrobili usg?

reklama
Rozwiązania
0
A czy masz regularne cykle ? bo w 6 tyg powinno być widać , krew ze skrzepami nie wróży nic dobrego ,a zrobili może bete?
28 30 dni cykl..bete mialam w piatek 206 wtorek 628 sroda 994 i mam zrobic w poniedzialek albo wtorek bo w srode wizyta u prowadzacego lekarza

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
L Potrzebuję porady 5
madziam86 Potrzebuję porady 33
K Potrzebuję porady 1
C Potrzebuję porady 6

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry