reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie?

Najpierw brazowe pozniej chwile rozowe i znowu brazowe i jakby wlasnie juz znikome ilości moze faktycznie zanika. Mi lekarz zlecil kilja badan ktore wykonalam i sa w normie ale widze ze niektorych nie mialam wyszczegolnionych. Aktualnie mam 16dzien cyklu a nie wiem czy starac sie malucha czy odpuscic. Niby na jutro przypada owulacja i nie wiem sama co robic
A to twoje pierwsze plamienie? Robiłas testy owulacyjne ? Może jesteś w trakcie owulacji? Od środka cię lekarz nie badał? Ja bym się pewnie starała hehe
 
reklama
U lekarza bylam jakies 2 mies temu i wszystko bylo ok jak to powiedzial "mozna smialo dzialac" wiec tez to uczynilismy. Pierwszy raz mam taka sytuacje tylko takie dziwne wlasnie to jest. Zawsze jak mam owulacje to odczuwam klucie w jajniku i wiem ze to nastepuje ale teraZ jest inaczej, ale szkoda troche zmarnowac cykl i sobie odpuscic
 
U lekarza bylam jakies 2 mies temu i wszystko bylo ok jak to powiedzial "mozna smialo dzialac" wiec tez to uczynilismy. Pierwszy raz mam taka sytuacje tylko takie dziwne wlasnie to jest. Zawsze jak mam owulacje to odczuwam klucie w jajniku i wiem ze to nastepuje ale teraZ jest inaczej, ale szkoda troche zmarnowac cykl i sobie odpuscic
Eee to ja bym nie odpuszczała
 
Do góry