reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Dołączył(a)
23 Luty 2020
Postów
7
Witam, 05.01 kochałam się z partnerem lecz po tym miałam normalna miesiączkę trwająca od 29.01 do 01.02. W ostatnim czasie miałam grypę a dnia 20.02 dostałam jednodniowego plamienia było ono lekko czerwono brunatne, do rozpoczęcia miesiączki mam jeszcze 3 dni. Boli mnie podbrzusze, mam wypryski na twarzy, wszystko wskazuje jak najbardziej na okres. Mam jeszcze uczucie mokrości. bardzo niepokoi mnie to plamienie i to uczucie mokrości. Chciałabym się dowiedzieć czym ono może być spowodowane. Czy to może być ciąża? W ostatnim tygodniu też miałam trochę stresu w szkole
 
reklama
Witam, 05.01 kochałam się z partnerem lecz po tym miałam normalna miesiączkę trwająca od 29.01 do 01.02. W ostatnim czasie miałam grypę a dnia 20.02 dostałam jednodniowego plamienia było ono lekko czerwono brunatne, do rozpoczęcia miesiączki mam jeszcze 3 dni. Boli mnie podbrzusze, mam wypryski na twarzy, wszystko wskazuje jak najbardziej na okres. Mam jeszcze uczucie mokrości. bardzo niepokoi mnie to plamienie i to uczucie mokrości. Chciałabym się dowiedzieć czym ono może być spowodowane. Czy to może być ciąża? W ostatnim tygodniu też miałam trochę stresu w szkole
Ile dni zwykle trwa Twój cykl? Kiedy powinnaś dostać miesiączki?
No i najważniejsze, czy zabezpieczyliscie się?
 
Objawy Mogą wskazywać zarówno na zbliżającą się @ jak i ciąże.
Proponuję po prostu poczekać do terminu @ i zrobić test - nikt nie jest w stanie powiedzieć Ci, czy to ciąża.
 
Objawy Mogą wskazywać zarówno na zbliżającą się @ jak i ciąże.
Proponuję po prostu poczekać do terminu @ i zrobić test - nikt nie jest w stanie powiedzieć Ci, czy to ciąża.
Jest możliwość ciąży jeżeli był to stosunek przerywany oraz do wtrysku doszło poza pochwa a potem miałam normalna @?
 
A to plamienie czym może być spowodowane, tym że miałam grypę, stres czy co.. Bo już sama nie wiem
Nie doczytałam, że miałaś normalna miesiączkę po stosunku🤦‍♀️więc to raczej wyklucza ciaze.
Przyczyny plamienia mogą być różne. Zdarzają się okoloowulacyjne, często też po stosunku. Może warto przejść się do ginekologa, jeżeli będą się powtarzać?
 
Nie doczytałam, że miałaś normalna miesiączkę po stosunku🤦‍♀️więc to raczej wyklucza ciaze.
Przyczyny plamienia mogą być różne. Zdarzają się okoloowulacyjne, często też po stosunku. Może warto przejść się do ginekologa, jeżeli będą się powtarzać?
Znaczy no raczej to była normalna miesiączka. Pojawiła się tego dnia co powinna czyli 29.01 i trwała tak jak zwykle 3-4 dni, nic dziwnego w niej nie widziałam
 
reklama
Niestety, żadna Ci tu nie wywróży, czym spowodowane było plamienie.
Idź do lekarza i poproś o antykoncepcję, bo stosunek przerywany nią nie jest.
 
Do góry