reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy si臋 o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieli艣my prze艂o偶y膰 z dzisiaj Do艂膮cz .

UWAGA. Link do nagra艅 ze specjalistami!

Na razie z po艂o偶n膮, pediatr膮 i ginekologiem po艂o偶nikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie膰.

Wiadomo艣ci, rozmowy, wsparcie Do艂膮cz.

reklama

Plamienie

monika1990000

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
19 Listopad 2019
Post贸w
36
Rozwi膮zania
0
Witajcie mam pytanko jestem w ok 24 dc. Wczoraj przy podcieraniu zauwazylam na papierze zewa krew. Sytuacja powtorzyla sie 2 razy pod rzad. Ost dni klocie w jajniku i ponplewal mnie brzuch. Czy to moglo byc plamienie implantacyjne?
Dziekuje za odp馃檪 dodam ze cykle mam 22-24 dniowe. Ale takiego plamienia nigdy nie mialam. Dzisiaj po wizycie w toalecie juz czysto.

reklama

jasani

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
31 Stycze艅 2017
Post贸w
3 437
Miasto
Wroc艂aw
Rozwi膮zania
24
A mo偶e to po prostu zaczynaj膮cy si臋 okres. Strasznie kr贸tkie masz cykle. Zr贸b test i wszystko b臋dzie jasne.

GabrielaNowak85

Moderator
Cz艂onek za艂ogi
Do艂膮czy艂(a)
1 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
2 081
Miasto
艁贸d藕
Rozwi膮zania
0
Te偶 mam kr贸tkie cykle, 23 dni, a dwa razy w 偶yciu zdarzy艂o mi si臋 w艂a艣nie takie plamienie i to by艂 rozkr臋caj膮cy si臋 okres.

Fado123

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2019
Post贸w
3 523
Rozwi膮zania
3
Tez my艣l臋 偶e to okres si臋 rozkreca, a mia艂a艣 mo偶e kiedy艣 monitoring owulacji?? Bo przy tak kr贸tkich cyklach, warto sprawdzi膰 czy jest tak jak powinno

monika1990000

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
19 Listopad 2019
Post贸w
36
Rozwi膮zania
0
Nie. Ale nigdy tak nie mialam zebym miala plamienie a zawsze kontroluje to kilka dni przed. Do tego czuje klucie w jajniku

Do艂膮czy艂(a)
24 Luty 2020
Post贸w
13
Rozwi膮zania
0
A sp贸藕nia ci si臋 ju偶 @?? Je艣li kilka dni ci si臋 sp贸藕nia mo偶esz kupi膰 test i sprawdzi膰. U mnie kiedy艣 te偶 nigdy nie zdarza艂o si臋 takie plamienia a ze 3 cykle temu mia艂am podobnie. Brunatna zawiesina przez dzie艅, widoczna przy podcueraniu na papierze i 3 dni p贸藕niej normalne krwawienia. Raczej jest to rozkr臋caj膮ca si臋 menstruacja.

reklama
reklama
Do g贸ry