reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

monika1990000

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2019
Postów
61
Witajcie mam pytanko jestem w ok 24 dc. Wczoraj przy podcieraniu zauwazylam na papierze zewa krew. Sytuacja powtorzyla sie 2 razy pod rzad. Ost dni klocie w jajniku i ponplewal mnie brzuch. Czy to moglo byc plamienie implantacyjne?
Dziekuje za odp🙂 dodam ze cykle mam 22-24 dniowe. Ale takiego plamienia nigdy nie mialam. Dzisiaj po wizycie w toalecie juz czysto.
 
reklama
Rozwiązanie
Robilam test w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl negatywnie. A dzisiaj zaczęły się mdlosci i dziwne uczucie w brzuch i wokol pępka. Okresu nadal brak.
Mówiłam że na test wczoraj było trochę za wcześnie. Mi się ostatnio zdążały mdłości ba 2-3 dni przed miesiączka, mdłości to nue koniecznie objaw ciąży, a również może zdarzać się przed okresem. Odczekaj około tygodnia jak dalej nic nie będzie zrób znów test, powtórzenie testu dziś czy jutro też nic nie da. Jeżeli jesteś w ciąży to za tydzień test będzie pozytywny, jeśli nie można pokusić się o betę ale raczej czym prędzej szoruj do lekarza. Jak pisałam wcześniej, zbytnio się nie nakręcaj tymi objawami, bo to nic nie daje.
reklama
Dzisiaj powinnam dostac ale cisza
Poczekaj kilka dni. Zdecydowanie jest za wcześnie. Ewentualnie jutro możesz zrobić zwykły test apteczny jak wciąż nic nie będzie, ale moim zdaniem nie ma co się nakręcać i wyszukiwać objawów na siłę. Wiem jak jest kiedy stara się o dziecko dłuższy czas, ale nie potrzebę nakręcanie się nie pomoże.
 
Jeżeli udało się nawet zajść na tak wczesnym etapie ciężko będzie i o potwierdzenie ciąży. Jeśli nic nie wyjdzie z jutrzejszego testu poczekaj około tygodnia zrób kolejny test oczywiście o ile wciąż nie będzie @ i ewentualnie iść na krew na betę hcg.
 
reklama
Do góry