reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

reklama
Około 10 dni po zapłodnieniu można wykonać hcg , ja robiłam badania wczoraj, takie jakie zalecił mi mój gin , korciło mnie zeby zrobić hcg ,ale
Ze strachu nie zeobilam , poczekam jeszcze będę obserwować objawy , to co mi doszło to właśnie ta kluska w gardle , teraz czuje ze nie mogę jeść mięsa i znieść jego zapachu ,ból brzucha jak na okres i ciągnie w pachwinach , No i ten ból w odcinku lędźwiowym . Dasz znać co ciebie wyszło ? Trzymam mocno kciuki ❤️😊
 
Około 10 dni po zapłodnieniu można wykonać hcg , ja robiłam badania wczoraj, takie jakie zalecił mi mój gin , korciło mnie zeby zrobić hcg ,ale
Ze strachu nie zeobilam , poczekam jeszcze będę obserwować objawy , to co mi doszło to właśnie ta kluska w gardle , teraz czuje ze nie mogę jeść mięsa i znieść jego zapachu ,ból brzucha jak na okres i ciągnie w pachwinach , No i ten ból w odcinku lędźwiowym . Dasz znać co ciebie wyszło ? Trzymam mocno kciuki ❤️😊
Negatywny 🙁
 
Nie mam pojęcia.. jeśli nie dostanę do piątku to lecę do gina, no nic.. Nie tym razem ale było obiecująco 😊 nie poddaje się 💪🔥🔥🔥
A może za wcześnie zrobiłaś, będzie dobrze .Ja już po 8 mscach starań nie mam nadziei , czuje się zle ostatnio ale jakoś ciężko uwierzyć ze się udało :( będę się nadal obserwować
 
Witajcie :)
Mam podobny problem... dostałam plamienie w 26 dc, dziś jest 29 dc, test negatywny a miesiączki dalej brak... daje sobie czas do końca tygodnia i powtarzam test :)
 
I jak dziewczyny, coś ruszyło? Ja w końcu dostałam dzisiaj, spóźnił się.. może to przez zbyt mocno aktywny tryb życia ostatnio.. mam dużo na głowie. Próbuje dalej 😂🤞
 
reklama
U mnie bez zmian... Testu na razie nie powtarzałam, ale cały czas czuje się jakbym miała dostać okres 😕 w poniedziałek mam wizytę u gina ( monitoring cyklu) więc jestem ciekawa co mi powie
 
Do góry