reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Sandra.milosz30

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
77
Hej dziewczyny . Ja z takim pytaniem do was. Miesiączkę mialam dostać 28.10.21 ale dostalam 26.10 o 2 dni wcześniej . Przez 3 dni miałam miesiączkę bardzo słabą koloru różowego potem przez 2 dni obfity koloru czerwonego. Zazwyczaj miesiączka trwała zawsze 7 dni a teraz tylko 5. Dodam że od 4-5 dni mam cały czas plamienie brązowe . Jestem 1,5 r. Po CC. W miejscu blizny z lewej strony odczuwam kłucia . Do ginekologa jestem zapisana dopiero za 11 dni i się martwię . CZY któraś z was tak miała? Raczej ciąża nie wchodzi w grę prawda ?
 
reklama
Hej dziewczyny . Ja z takim pytaniem do was. Miesiączkę mialam dostać 28.10.21 ale dostalam 26.10 o 2 dni wcześniej . Przez 3 dni miałam miesiączkę bardzo słabą koloru różowego potem przez 2 dni obfity koloru czerwonego. Zazwyczaj miesiączka trwała zawsze 7 dni a teraz tylko 5. Dodam że od 4-5 dni mam cały czas plamienie brązowe . Jestem 1,5 r. Po CC. W miejscu blizny z lewej strony odczuwam kłucia . Do ginekologa jestem zapisana dopiero za 11 dni i się martwię . CZY któraś z was tak miała? Raczej ciąża nie wchodzi w grę prawda ?
Czym się martwisz? Tym że okres był inny? Zdarza się. Organizm to nie maszyna. Jeżeli podejrzewasz ciążę zrób test albo betę.
 
Nie podejrzewam ciąży . Martwi mnie to , że zawsze miałam regularne miesiączki i pierwszy raz mi się zdarzyło abym miała tak długo plamienia
Ale w przypadku cyklu nie ma czegoś takiego jak "nigdy tak nie miałam". Cykl jest podatny na różne czynniki tj. stres, dieta itp. do tego zmieniać się może z wiekiem i to też jest ok bo zmienia się gospodarka hormonalna. Jak cię to martwi to tylko lekarz i badanie. Nikt ci tu nie powie czy wszystko jest z Tobą ok, bo nie da się przez forum zbadać.
Jeśli jestem 4 dni po okresie to raczej test i beta wyjdzie negatywnie bo raczej nie można zajść w ciążę w trakcie miesiączki bądź 4 dni po jej zakończeniu
Jak się uprawia seks bez zabezpieczenia to zajść w ciążę można przez cały cykl, owulacja może się przesunąć.
 
Ale w przypadku cyklu nie ma czegoś takiego jak "nigdy tak nie miałam". Cykl jest podatny na różne czynniki tj. stres, dieta itp. do tego zmieniać się może z wiekiem i to też jest ok bo zmienia się gospodarka hormonalna. Jak cię to martwi to tylko lekarz i badanie. Nikt ci tu nie powie czy wszystko jest z Tobą ok, bo nie da się przez forum zbadać.

Jak się uprawia seks bez zabezpieczenia to zajść w ciążę można przez cały cykl, owulacja może się przesunąć.
Ale czy to możliwe abym była w ciąży jeśli mam plamienia ? Proszę bez hejtu. Pytam jako kobieta bo już sama nie wiem co robić. Czy kupić ten test dla pewności zanim pójdę do ginekologa bo muszę czekać 11 dni do wizyty. Prędzej mnie nie zapiszą
 
Ale czy to możliwe abym była w ciąży jeśli mam plamienia ? Proszę bez hejtu. Pytam jako kobieta bo już sama nie wiem co robić. Czy kupić ten test dla pewności zanim pójdę do ginekologa bo muszę czekać 11 dni do wizyty. Prędzej mnie nie zapiszą
Jeżeli miałaś obfite krwawienie to wątpię żeby to była ciąża. Natomiast plamienia w ciąży się zdarzają.
 
reklama
Dokładnie to przez 3 dni miałam plamienie jasno różowe i to dosłownie trochę a kolejne 2 dni miałam normalnie miesiączkę i tak do teraz od 5 dni plamienie brązowe 😕
Ja ci nie powiem czy jesteś w ciąży czy nie. Zrób test lub betę. I idź do ginekologa bo widzę, że to nie pierwszy raz jak masz jakieś odstępstwa w cyklach. A jeżeli boisz się ciąży to zacznij się zabezpieczać.
 
reklama
Do góry