reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Dołączył(a)
8 Styczeń 2022
Postów
2
Witam serdecznie ☺️ potrzebuje porady. Otóż moje cykle wynoszą 29-32dn. Tydzień temu miałam owulację ( monitoring) , stosunek odbył się dzień przed.
Przedwczoraj pojawił się śluz zabarwiony na różowo, później już była cisza , wczoraj wieczorem zauważyłam "czysto " czerwoną krew , która też była tylko przez chwilę , dzisiaj jest tylko brązowe brudzenie.
Czy któraś z was miała taki przypadek , i jak to się skończyło. Okres powinien przyjść za 4 dni , nigdy wcześniej nie miałam jakiś plamień przed @, zawsze jedynie dokuczał mi ból jajnika ( wtedy już wiem że @ nadchodzi ) , a teraz zupełnie nic , od tak sobie by przyszło plamienie 🤔 do lekarza już się umówiłam ale wizyta dopiero za dwa tygodnie....
 
reklama
ale plamienia to jest zupełnie normalna sprawa przed okresem, troche nie rozumiem tej tendencji do chodzenia do ginekologa z plamieniami. To jest jak ktos juz wyzej napisal, objaw rozkrecajacego sie okresu. Byc może implantacja, ale raczej nierealne po takim czasie.
 
ale plamienia to jest zupełnie normalna sprawa przed okresem, troche nie rozumiem tej tendencji do chodzenia do ginekologa z plamieniami. To jest jak ktos juz wyzej napisal, objaw rozkrecajacego sie okresu. Byc może implantacja, ale raczej nierealne po takim czasie.
No dokładnie, przecież nie chluśnie od razu krwią tylko zaczyna się od różowego śluzu, plamienia. u mnie to normalny objaw rozpoczynającego się okresu, nie jest to nic dziwnego.
 
Cześć dziewczyny. Pisze do was z pytaniem bo może któraś z Was miała podobnie. 1.07 powinna przyjść @, od zeszłego tygodnia (około 25-26.06) delikatnie krwawię. Nie jest tego dużo i wplasciwie zostaje tylko na papierze po podcieraniu się. Czy to coś poważnego ? Z góry dzięki ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Pisze do was z pytaniem bo może któraś z Was miała podobnie. 1.07 powinna przyjść @, od zeszłego tygodnia (około 25-26.06) delikatnie krwawię. Nie jest tego dużo i wplasciwie zostaje tylko na papierze po podcieraniu się. Czy to coś poważnego ? Z góry dzięki ;)
Przeczytaj powyższe posty...
 
Do góry