reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

#plamienie

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny , obecni 7 tydzien .pare dnni temy byłam u lekarza wszystko jest ok serduszko bije .
Dzisiaj z rana na wkładce zauważułam jasny różowy śluz troche , pozniej juz nie było . Umówiłam się na dzisiaj do lekarza , dodam ze wczoraj był stosunek . Czy mam się czym martwić ?
 
reklama
Hej dziewczyny , obecni 7 tydzien .pare dnni temy byłam u lekarza wszystko jest ok serduszko bije .
Dzisiaj z rana na wkładce zauważułam jasny różowy śluz troche , pozniej juz nie było . Umówiłam się na dzisiaj do lekarza , dodam ze wczoraj był stosunek . Czy mam się czym martwić ?
Może być po stosunku.
Dobrze ze jedziesz na kontrole ale moim zdaniem powinno być ok. Nie jest intensywne i raczej jednorazowe.
 
Martwienie nic nie pomoże.
Może jesteś w terminie @ lub blisko niego? Może też być od stosunku - bo teraz wszystko wewnątrz masz delikatniejsze.
Niemniej jednak warto sprawdzić, więc bardzo dobrze, że idziesz do lekarza. W przypadku plamień różowych lub "żywą" krwią miałam zalecenie niezwłocznej wizyty kontrolnej. Obstawiam, że wyjdziesz z luteiną lub duphastonem oraz zaleceniem brak seksu przez najbliższy czas.
 
Do kontroli ale bez paniki. Ta też miałam w ciąży raz niteczkę różowego śluzu, lekarka powiedziała, że bywa. Poszłam na ponadprogramową kontrolę i nigdy więcej się nie powtórzyło.
 
Martwienie nic nie pomoże.
Może jesteś w terminie @ lub blisko niego? Może też być od stosunku - bo teraz wszystko wewnątrz masz delikatniejsze.
Niemniej jednak warto sprawdzić, więc bardzo dobrze, że idziesz do lekarza. W przypadku plamień różowych lub "żywą" krwią miałam zalecenie niezwłocznej wizyty kontrolnej. Obstawiam, że wyjdziesz z luteiną lub duphastonem oraz zaleceniem brak seksu przez najbliższy czas.
Byłam na wizycie serduszko bije dostałam duphaston i luteinę mam się nie przemęczać nie wiadomo skąd krwawienie , dzisiaj plamie na brązowo
 
Ja miałam plamienia od 5 tygodnia do praktycznie 12 tygodnia raz rozowe raz bardziej brązowe ,bez przyczyny,dzieciątko zdrowe,serducho jak dzwon,nic się nie odklejało,szyjka okej,ale jeśli są brązowe,kontrola u lekarza,lepiej dmuchać na zimne bo przyczyn jest pierdyliard ;)
 
reklama
Do góry