reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
49
Witam,
7 oraz 8 współżyłam z partnerem jestem 3 dni przed miesiączka a 15 miałam lekkie krwawienie (tylko było widoczne na papierze tampon był czysty, myślałam że zaczęła mi się miesiączka) było to chwilowe jednorazowe po oddaniu moczu, po sprawdzeniu macicy (wiem że niektóre kobiety to robia) również miałam jasnoróżowy sluz na palcu oraz zaczęło boleć lekko podbrzusze, macica na wysokosci palca wskazującego. Miesiączki mam nieregularne cykle wahają się od 25-36, pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 23.11
co to może być?
Na lekarza niestety muszę czekać trochę dłużej ponieważ jestem za granicą..
 
reklama
Poczekaj 2 tyg od ost stosunku i zrob test. Wczoraj pytalas o to samo. Nikt przez internet cie nie zbada. Jesli nie mozesz pozwolic sobie na kolejne dziecko to pomyslcie o jakims zabezpieczeniu.
 
Do góry