reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamka krwi na bieliźnie - plamienie implantacyjne?

roksanaxyz

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
25
Hej dziewczyny.
Staramy się o dziecko. Na początku roku nam się udało, będąc w ciąży około 3 dni przed miesiączka miałam plamienie, małe ilości różowego śluzu, które trwało około 3 dni. Pozytywny test wyszedł pierwszego dnia plamienia. Niestety, ciąża zakończyła się poronieniem.
Teraz staramy się od kilku miesięcy ponownie, owulacje miałam 19.08. Wczoraj na bieliźnie zauważyłam między zwykłym, biały śluzem czerwona plamkę, pojedyncza i kilka malusieńkich czerwonych kresek (dosłownie że trzy).
Czy to możliwe, że bylo to plamienie implantacyjne?
Czytałam, że beta wzrasta po 48h od plamienia, myślicie ze jest sens robić jutro rano test? Jakie były wasze doświadczenia?
Okres mam dostać 02.08 :)
Pozdrawiam :)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Staramy się o dziecko. Na początku roku nam się udało, będąc w ciąży około 3 dni przed miesiączka miałam plamienie, małe ilości różowego śluzu, które trwało około 3 dni. Pozytywny test wyszedł pierwszego dnia plamienia. Niestety, ciąża zakończyła się poronieniem.
Teraz staramy się od kilku miesięcy ponownie, owulacje miałam 19.08. Wczoraj na bieliźnie zauważyłam między zwykłym, biały śluzem czerwona plamkę, pojedyncza i kilka malusieńkich czerwonych kresek (dosłownie że trzy).
Czy to możliwe, że bylo to plamienie implantacyjne?
Czytałam, że beta wzrasta po 48h od plamienia, myślicie ze jest sens robić jutro rano test? Jakie były wasze doświadczenia?
Okres mam dostać 02.08 :)
Pozdrawiam :)
Jeśli to plamienie implantacyjne to zrób test za 2 dni, powinien już wyjść pozytywny.
Jednak mogę Ci z własnego doświadczenia powiedzieć, że plamienie w tym okresie nie zawsze oznacza implantację.
Trzymam kciuki, zeby to u Ciebie było to
 
U mnie raz wystąpiło plamienie implantacyjne i była to ciemna krew.
A przypadkiem się gdzieś tam nie skaleczyłaś?
 
❤️Hej nie wiem jak dodac zapytanie wiec napisze tu:
dzien przed miesiaczka dostalam plamienia brazoego bez krwi
Na zajutrz bolał mnie mocno brzuch bylo plamienie z krwia , na nastepny dzien juz krwawienie zwykle i tez bole brzucha jajnikow ale trwalo to do poludnia i koniec okresu, czy to krwawienie implantacyjne czy bardzo krotki dwudniowy okres , nigdy tak nie mialam zawsze to byly 4do 6dni okresy.... nie mam jak isc na bete bo pilnuje dzieci w domu ani jak kupic testy
 
reklama
Zapakuj dzieci do wózka i idź na spacer do pierwszego lepszego punktu pobrań lub apteki? Testy możesz zamówić z Allegro do domu.
 
Do góry