reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamka o zabarwieniu brazowawym

reklama
Weronika w ktorym tc jestes? Ja teraz zaczelam 23 tc i od poczatku bujam sie z plamieniami. Przede wszystkim musisz sprawdzic czy byl to tylko incydent i mala kropka czy te kropki pojawiaja sie w ciagu dnia. Brazowe plamienie moze swiadczyc o niskim progesteronie wiec jak sie zglosisz do lekarza pewnie dostaniesz luteine albo duphaston. Obserwuj swoje cialo i jezeli dolacza jakies inne objawy jak bol brzucha to zasuwaj do lekarza szybciutko. Wogle jesli masz taka mozliwosc to zawsze lepiej sprawdzic niz potem zalowac. Trzymam kciuki i powodzenia
 
No to jak pewnie sama wiesz jest to wczesna ciaza ja bym sie przejechala do lekarza. Ja plamilam na brazowo albo krwawilam chyba z 5 razy i za kazdym razem ile by tego nie bylo jechalam do lekarza . U mnie to byla kwestia niskiego progesteronu i polipa. Kolo8 tc dostalam krwawienia zrobilam badanie progesteronu i okazalo sie ze jest bardzo niski a ze mam ginke naprotechnologa kazala mi badac progesteron co dwa tyg i dala mi niestandardowa dawke luteiny bo nawet 2 x 5 tab i dzieki temu dotrwalam do teraz i caly czas biore luteine. Takze jak masz mozliwosc to jedz dongina albo na IP do szpitala
 
Marcia byłam u lekarza, wszystko jest dobrze, nie było krwawieni tylko jedna plamka, mogła być z tysiąca powodów. Ale mimo wszystko dał mi luteinę i magne b6 na rozluźnienia macicy - to na bóle przy jej rozciaganiu sie. Także mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze...
 
Weronika na pewno bedzie dobrze, przynajmniej wiesz ze z maluszkiem jest ok i masz leki..luteina ci nie zaskodzi a moze tylko pomoc ja biore caly czas nawet teraz. Takze spokoju i powodzenia :-)
 
reklama
Do góry